İngiltere Yaz Okulları

İngiltere Yaz Okulu Hakkında Bilgiler

İngiltere yaz okulu, 3-17 yaş arası öğrencilere yönelik çok çeşitli programlar sunmaktadır. Okulların kapanması ve yaz tatilinin başlaması ile çocuklarının tatillerini daha verimli ve aktif olarak geçirmesini isteyen veliler yakın konumu nedeniyle İngiltere’de bulunan yaz okullarını tercih etmektedirler.

Özellikle çocuklarından ilk kez ayrı kalacak olan aileler, çocuklarının ilk yurtdışı deneyimini İngiltere’de edinmesini ve erken yaşta kişisel sorumluluk duygularının gelişmesini istemektedir.

İngiltere çok küçük yaştaki öğrencilerin bile sorumluluğunu alabilecek oldukça kaliteli ve prestijli bir çok okula sahiptir. Yaz okulu programlarında güvenlik ve emniyet çok önemlidir. Öğrenciler havaalanına geldiği andan gidişine kadar her anında, işine kendini adamış olan çalışanlar tarafından 7/24 gözetim halindedirler.

Yaz okulları güvenli ve konuksever bir atmosferde yüksek standartlarda eğitim vermektedir. Okulların birçoğu büyük kampüs alanlarına sahiptir ve öğrencilerine kampüs içinde bir çok olanak sunar. Klasik yaz okulu programı dışında öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik olarak yaz okulu + tenis, yaz okulu + binicilik, yaz okulu + golf, yaz okulu + oyunculuk, yaz okulu + film yapımcılığı gibi programlar da sunmaktadır.

Bunun haricinde özellikle İngiltere’de popüler bir spor olan futbola yönelik yaz okulları da bulunmaktadır. Yaz okulları sayesinde öğrenciler, farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinip, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan sıra dışı bir yaz tatili tecrübesine sahibi olurlar.

İngiltere’de Havaalanı Karşılaması

İngiltere’ye Giderken Yanımda Neler Götürmeliyim

İngiltere’ye Uçuş Şartları ve Seyahat

İngiltere’de Vize Prosedürü ve Eğitim Şartları

İletişim Formu