Uluslararası Sınavlar

Yurtdışında okumak için geçmemiz gereken bazı basamaklar vardır. Biz yıllardır bu basamakları geçmeye çalışan öğrencilerimize destek olduk. Verdiğimiz destek, kursların yolunu göstermek değildir. Hangi kitaba çalışmanız gerektiği hiç değildir. Bunlar başarı için araçlardır. Araçları amaçlarla karıştırırsak hedefimiz bulanıklaşır. Bizler amacınız olan dünyanın en iyi okullarının kapısını ardına kadar açacak tüm araçlar için kişiye özel uyguladığımız programlar sayesinde diğer yurtdışı eğitim danışmanlıklarından bir adım öne geçtik.

Yönlendirdiğimiz özel hocalar, size asıl amacınızı her an hatırlatacak deneyimlerini sizlerle paylaşacaklardır. Bu programlar yurtiçinde alınabileceği gibi yurtdışında anlaşmalı olduğumuz profesyoneller tarafından da verilebilir. Önemli olan kişisel önceliklilerinizdir. Mesela TOEFL mı IELTS mi sizin kabiliyetlerinize uygundur ya da SAT mi ACT mi? Uzmanlarımız öncelikle sizleri tanımak için mesai harcarlar. Daha sonra hayallerinizi tanımayı isterler.

En son sizin için doğru çözümleri tespit eder ve sizleri onlara yönlendirirler. Bizler eğitimi biten ve sınavları tecrübe eden adaylarımızla her zaman iletişimde kalıyoruz. Böylece onlardan programlarımız ve hocalarımız hakkında geri dönüş alıyoruz. Bu geri dönüşler sayesinde sağlamlaşan network ağımız ile en güncel bilgileri sizlere sunuyoruz.

Ekibimizin size sağladığı ise, bu dinamikliğe ayak uyduran, gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayan bireyler yaratmasıdır. Uzmanlarımız her yıl başardığımız kabullerle gördüler ki, uluslararası sınavlar bu kabullerde büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden bu sınavlardan en iyi notları almanız için biz notlarımızı çoktan aldık.

Yabancı Dil Sınavları;

IELTS
TOEFL

Yurtdışında Lisans Sınavları;

SAT
ACT

Yurtdışında Yüksek Lisans Sınavları

GRE
GMAT

About M. Fatih Görgünoğlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı