İzmir SAT Kursu

SAT Kursları

İzmir’de SAT kursu eğitimi alarak Amerika’da üniversiteye giriş sınavında başarılı sonuçlar elde edebilir ve geleceğiniz için daha iyi bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. SAT kurslarımız yüz yüze eğitim ve online eğitim olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğitim fiyatlarımız hakkında bilgi almak için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizlere yol göstererek daha tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

İzmir Online SAT Kursu

SAT kurslarımıza online olarak katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Online SAT kurslarımız grup dersleri veya özel ders olarak ikiye ayrılır. Grup dersleri birden fazla katılımcıyla gerçekleştirilirken özel dersler bire bir eğitim şeklinde yapılır.

İzmir SAT Kursu Fiyatları

İzmir SAT kurs fiyatlarımız saatlik olarak 250TL’den başlamaktadır. Grup dersi fiyatları ile özel ders fiyatları birbirinden farklıdır. Ücretlendirme hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlık firmamızla iletişime geçerek eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul SAT Özel Ders

İstanbul’da SAT sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul SAT özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu