Istanbul IELTS Kursu

İstanbul’da IELTS kursu yüz yüze ve online eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  IELTS kurslarına katılarak IELTS sınavından daha yüksek bir puan alabilir ve akademik İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. IELTS, dünya üzerindeki birçok üniversitenin öğrencileri kabul ederken istediği bir sınavdır. Bu sınavdan yeterli puan alan öğrenciler üniversitelere daha kolay kabul alırlar. İstanbul IELTS kurslarına katılmak için danışmanlık ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online IELTS Kursu İstanbul

Online IELTS İstanbul kurslarına katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldıran online eğitim modeliyle bulunduğunuz herhangi bir bölgeden eğitim alabilirsiniz. Online IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayarak eğitmenlerimizle detaylı olarak görüşebilirsiniz.

İstanbul IELTS Kursu Fiyatları

IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için İstanbul’daki firma ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla arayabilirsiniz. Yüz yüze eğitim ve online eğitim ücretleri farklılık göstermektedir. Aynı zamanda grup dersleri ve özel ders ücretleri de farklılık gösterir.

İstanbul IELTS Özel Ders

İstanbul’da IELTS sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul IELTS özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu