IELTS Kursları

IELTS Kursları

Sunduğumuz IELTS kursları, IELTS sınavından yüksek puan almanızı ve bu sayede İngilizce eğitim veren prestijli yükseköğretim kurumlarının dil yeterlilik koşullarını yerine getirmenizi, uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren yabancı şirketlerde istihdam olanağına erişmek ve İngilizcenin ana dil olduğu ülkelerde iletişim kurabilmek gibi olanaklar sağlar. IELTS sınav hazırlığına yönelik IELTS kursları, sizi IELTS sınavında istediğiniz puanı alabilmeniz için gerekli bilgi ve becerilerle donatmak için hazırlanır.

IELTS Sınavı Hazırlık Kursları

Çeşitli yeterlilik seviyelerindeki öğrencilerin İngilizce yeterlilik sınavlarında hedefledikleri puana ulaşmalarında yardımcı olmak için bire bir ve çevrim içi eğitim konusunda uzmanlaşmış IELTS eğitmenlerimiz, dil yeterlilik sınavlarına hazırlık konusunda son derece tecrübeli ve IELTS sınavının formatı hakkında kapsamlı bilgi sahibidir. IELTS kurslarımız, sınavı meydana getiren dört bölümün tamamında başarı için gerekli becerileri edinmeniz ve stratejik yaklaşımları anlamanızda size yardımcı olabilir.

En İyi IELTS Eğitmenleri

Eğitmen 1

IELTS Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 2

IELTS Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 3

IELTS Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

IELTS Kursu Fiyatları

IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Yüz yüze eğitim ve online eğitim ücretleri farklılık göstermektedir. Aynı zamanda grup dersleri ve özel ders ücretleri de farklılık gösterir.

Online IELTS Kursu

Online IELTS kurslarımıza katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldıran online eğitim modeliyle bulunduğunuz herhangi bir bölgeden eğitim alabilirsiniz. Online IELTS kursları fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayarak eğitmenlerimizle detaylı olarak görüşebilirsiniz.

Şehirlere Göre IELTS Kursları

IELTS kursu hazırlık eğitimi sağladığımız şehirler aşağıda listelenmiştir.

IELTS Sınavı

IELTS Sınavı Nedir?

IELTS veya International English Language Testing System, ana dili İngilizce olmayan kişilere yönelik olarak tasarlanan, uluslararası geçerliliğe sahip, standartlaştırılmış bir İngilizce dil yeterliliği sınavıdır. Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda ve Avrupa ülkelerinde bulunan akademik kurum ve kuruluşların büyük bir çoğunluğu tarafından kabul edilen IELTS sınavı, İngilizce dilinin tüm türlerini içeren, geniş kapsamlı bir sınavdır.

Sınava giren adayların İngilizce dilinde dinleme, okuma, yazma ve konuşma değerlendiren IELTS sınavı, İngilizce dilinin iletişim dili olarak kullanıldığı, özellikle Anglosfer ülkelerinde çalışmak ve eğitim almak isteyen kişilerin girdiği, dünya üzerindeki ana İngilizce yeterlilik sınavlarından biri olup, sınava giren adayların İngilizce dil becerilerini ve yeterlilik düzeylerini belirlemek için dokuz bantlı bir ölçekten faydalanmaktadır.

IELTS sınavı, İngilizce dil yeterliliğinin küresel boyutta güvenilir bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. IELTS, amaç ister yüksek öğrenime devam etmek, ister mesleki çalışmalara katılmak veya İngilizcenin ana dil olduğu bir başka ülkeye göç sürecini kolaylaştırmak olsun, kişinin İngilizce dilindeki yeterliliğini göstermesi açısından önemli bir köşe taşı görevi görmektedir. Yeterli hazırlık, uygun bir puan almak ve kişinin hedeflerine ulaşması için gereklidir.

Sunduğumuz IELTS kursları, şimdiye kadar birçok öğrencinin akademik yaşamında derin bir etki yarattı. Ana dilin ve eğitim dilinin İngilizce olduğu ülkelerdeki en iyi üniversitelere kabul edilen veya daha önce ulaşılamaz denen mesleki hedeflere ulaşan sayısız öğrenciye başarılı bir şekilde rehberlik ettik.

Eğitimde Kalite, Gelecekte Başarı

Siz de IELTS sınavından olağanüstü bir puan almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz IELTS kursu akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik ve dil yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

IELTS Kursu Hakkında Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin!

İletişim Formu