IELTS Kursları

IELTS kursu yüz yüze ve online eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  IELTS kurslarına katılarak IELTS sınavından daha yüksek bir puan alabilir ve akademik İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. IELTS, dünya üzerindeki birçok üniversitenin öğrencileri kabul ederken istediği bir sınavdır. Bu sınavdan yeterli puan alan öğrenciler üniversitelere daha kolay kabul alırlar.

Online IELTS Kursu

Online IELTS kursuna katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldıran online eğitim modeliyle bulunduğunuz herhangi bir bölgeden eğitim alabilirsiniz. Online IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayarak eğitmenlerimizle detaylı olarak görüşebilirsiniz.

IELTS Kursu Fiyatları

IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Yüz yüze eğitim ve online eğitim ücretleri farklılık göstermektedir. Aynı zamanda grup dersleri ve özel ders ücretleri de farklılık gösterir.

IELTS Özel Ders

IELTS sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. IELTS özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlere Göre IELTS Kursları

IELTS kursu hazırlık eğitimi sağladığımız şehirler aşağıda listelenmiştir.

İletişim Formu