IB Kursları

IB Kursları

IB kursları ile International Baccalaureate (IB) SL ve HL sınavlarınızda yüksek puanlar almanızı sağlıyoruz. International Baccalaureate (IB) müfredatında uzman eğitmenlerimizin, akademik becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olduğu onlarca öğrencinin arasında siz de yerinizi alın. İhtiyaç duyduğunuz ister belirli bir derste destek, ister SL ve HL sınavlarınızda yüksek puanlar almak olsun, IB müfredatında uzman ve özel ders konusunda yıllara dayanan tecrübeye sahip IB eğitmenlerimiz, yalnızca size özel bir çalışma planı oluşturacak ve hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve yönlendirmeyi sağlayacaklardır.

IB | Uluslararası Bakalorya

Her öğrencinin eşsiz ve özel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla, size ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan bir çalışma planı sunuyor ve size türünün tek örneği bir eğitim deneyiminin garantisini veriyoruz. Uzman IB eğitmenlerimiz, ortalama bir öğrencinin gereksinimlerine bağlı kalmak yerine, bireysel ihtiyaçları karşılayan özel eğitimler hazırlıyor ve eğitim programınızı geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz belirli alanlara odaklanacak şekilde uyarlıyor.

Sektördeki En İyi IB Eğitmenleri

Eğitmen 1

IB SL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 2

IB HL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 3

IB HL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

IB Kursu Fiyatları

IB kursu fiyatlarımız almak istediğiniz eğitim yöntemine göre değişmekte olup, grup dersleri ücretleri ile özel ders ücretleri farklılık göstermektedir. Grup dersleri birden fazla öğrencinin katılımıyla sağlanırken özel dersler bire bir olarak yapılır.

Online IB Kursları

Online IB kursları yüz yüze eğitim modelinden farklı olarak dijital ortamda gerçekleştirilir. Eğitmenlerimizle Zoom uygulaması üzerinden bağlanarak yapılan kurslarımızda aklınıza takılan soruları sorabilir ve IB SL ve HL sınavlarınızdan daha yüksek puanlar alabilirsiniz.

IB Nedir?

Uluslararası Bakalorya (International Baccalaureate (IB)) ya da önceden bilinen adıyla International Baccalaureate Organization (IBO) – Uluslararası Bakalorya Örgütü, Merkezi İsviçre, Cenevre’de bulunan, 1968 yılında kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir vakıftır.

Kuruluş amacı aslen aileleri sürekli şehir ve ülke değiştiren lise öğrencilerinin ortak bir müfredat ile eğitimlerine devam edebilmesini sağlamak olan ve geçtiğimiz 50 yıl içerisinde misyonu, duyarlı, bilinçli, hoşgörülü, sorgulayan, özgüveni yüksek ve yaşam boyu öğrenme ilkesini benimsemiş bireyler yetiştirmeye evrilen International Baccalaureate (IB), günümüzde 159 ülke ve 5.400’den fazla okulda, yaklaşık 2 milyon öğrencinin katıldığı uluslararası bir eğitim programı hâline gelmiştir.

International Baccalaureate (IB) kapsamında sunulan öğretim programının odak noktasında 3 ila 19 yaş aralığında bulunan öğrenciler yer almaktadır. International Baccalaureate (IB), ilgili öğretim programlarının etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak ve öğrencilerin performansını nitelikli bir değerlendirmeye tabi tutabilmek amacıyla hükümetler, uluslararası kuruluşlar ile iş birliği içinde çalışmaktadır.

International Baccalaureate (IB) Eğitim Programı, öğrencilerine yüksek öğrenime geçiş, üniversite hayatı ve sonrası için pek çok avantaj sağlamaktadır. 100’den fazla ülkede 5.000’den fazla üniversite tarafından tanınan International Baccalaureate (IB) Eğitim Programı, International Baccalaureate (IB) Diplomasına sahip olan öğrencilere üniversite başvurularında öncelik kazandırmaktadır. Öte yandan, programın öğrencilerine, International Baccalaureate (IB) Eğitim Programı kapsamında aldıkları notlara göre değişen başarı ve yüksek başarı burs programlarının yolu açılırken, yatay geçiş hakkı ve üniversitede okutulan birtakım derslerden muaf olma hakkı da verilmektedir.

Eğitimde Kalite, Gelecekte Başarı

Siz de IB SL ve HL sınavlarınızdan olağanüstü puanlar almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz IB kursları akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik ve dil yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

İletişim Formu