Hakkımızda

513Üniversite Öğrencisi
257Master/Doktora Öğrencisi
321Top 50 Üniversite Kabulü
10Milyon Dolar Üzeri Burs

Hakkımızda

Öğrencilerin başarısını her zaman daha yükseğe çıkarmayı hedefleyen Anka Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2010 yılında Mehmet Güneş Şirketler Grubu bünyesinde Bilkent’te yolculuğuna başladı. Kuruluşumuzdan itibaren, öğrenci ve velilerimizin memnuniyetini hedefledik. 2020 itibariyle İstanbul, Ankara, Antalya ve New York’ta ofislerimiz bulunmaktadır.

Deneyimlerimiz sonucundaki başarılarımızı, mutluluğu ve gururu birlikte paylaştık. Son 4 yılda Dünyanın En İyi İlk 50 Üniversitesinden, öğrencilerimize yüzlerce kabul ve milyonlarca dolar burs alarak Türkiye’nin en başarılı firmaları arasında yerimizi aldık. ANKA Study olarak dünyanın en iyi 100 üniversitesine her yıl yüzden fazla öğrenci yerleştirmekte, toplamda milyonlarca dolar eden %100’e varan burslar almaktayız. Kuruluş yılımızdan bu yana öğrencilerimizin Harvard, Yale, Princeton, UCL, Imperial gibi okullara yerleşmeleri için danışmanlık verdiğimiz gibi; büyük eğitim kuruluşları ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Özenle seçtiğimiz deneyimli danışman kadromuz ve uluslararası iş ortaklarımız ile, öğrencilerimizi birlikte hedeflediğimiz eğitim ve kariyer yollarına ulaştırıyoruz. Öğrencilerimizin hayal ve hedeflerini doğru tespit edip, bu süreci en doğru ve hızlı şekilde yürütmeye devam ediyoruz. Yurtdışında lise, lisans, yüksek lisans, dil okulu, yaz okulu ve sertifika programları alanlarında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kilometre Taşları

Şirketimizin Geçmişi

1970

Mehmet Güneş Şirketler Grubu’nun kurulması

2010

SGS Eğitim’in kurulması

2014

AnkaStudy’nin faaliyete geçmesi