İzmir TOEFL Kursu

İzmir ve çevresinde online veya yüz yüze TOEFL kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında bilgiler için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak gerekli olan sınavlardan biri olan TOEFL, İngilizce seviyenizi ölçen bir sınavdır. Anka Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak TOEFL sınavı hazırlık programları sunuyoruz.

Eğitim programımız ile eğitmenlerimizin tecrübesinden faydalanarak sınav stresinizi ortadan kaldırabilir ve sınava olan hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz. Eğitmenlerimiz eğitim süresi boyunca online veya yüz yüze olarak tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

İzmir Online TOEFL Kursu

İzmir online TOEFL kursu ile dünyanın herhangi bir yerinden eğitim programlarımıza katılabilirsiniz. İzmir ve çevresinde yüz yüze eğitim modelini tercih etmek istemeyenler için tasarlanmış olan online TOEFL kurslarımız grup dersleri veya özel ders olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilir. Kurs fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için telefon numarası üzerinden arayabilirsiniz.

İzmir TOEFL Kursu Fiyatları

TOEFL kursu fiyatları grup dersleri ve özel ders fiyatları olarak ikiye ayrılır. Eğitim programı fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için İzmir’de bulunan danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir veya telefon numaramız üzerinden arayabilirsiniz.

İzmir TOEFL Özel Ders

İzmir’de TOEFL sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. İzmir TOEFL özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.