Malta Dil Okulu

Malta'da Dil Okulu

Malta dil okulu eğitimi fiyatları ve başvuru şartları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışmanlık firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm güncel 2022 bilgilerine ulaşmak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Malta, 30’a yakın dil okuluyla Avrupa’da en uygun fiyatlı İngilizce dil eğitimi sunan ülkelerden biridir. Yaşam masraflarının düşük olması ve ülkemize olan yakınlığı ile kısa dönem dil eğitimi için en mantıklı seçimlerden biridir. Akdenizin ortasında bir ada ülkesi olan Malta’da dil eğitimi, yaz dönemlerinde çoğu öğrenci tarafından tatilgibi ve rahatlatıcı bir süreç olarak tanımlanmaktadır.

Malta dil okulları, Malta Eğitim Bakanlığı ve FELTOM denetleme kurumu tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Ayrıca Malta dil okulu programları sürekli olarak yenilikler ve düzenlemelerle düzenli olarak geliştirilmektedir. Ayrıca Malta’da suç oranı çok düşüktür. Bu nedenle Malta’da güvenle eğitim alabilir ya da çocuğunuzu, yakınlarınızı eğitime gönderebilirsiniz.

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulu Programları

Malta dil okulları resmi tatil günleri dışında yılın her günü eğitim vermektedir. Malta’da dil eğitimi alacağınız süre; sizin ihtiyaçlarınıza ve seçeceğiniz dil programına göre değişmektedir. Size en uygun dil eğitim programını ve dil okulunu Anka Study yurt dışı eğitim danışmanlarımız ile belirleyebilirsiniz.

Malta dil okulları, İngilizce dil eğitimi alacak öğrencilere;

 • Genel İngilizce Programları
 • Mesleki İngilizce Programları
 • Akademik İngilizce Programları
 • Pratikte İngilizce Programları
 • IELTS, TOEFL, SAT, ACT, GMAT, GRE Hazırlık Programları

gibi programlarla İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Hedefiniz IELTS, TOEFL gibi sınavlara yönelik bir eğitim ise Malta dil okulları bünyesinde sınavlara hazırlık eğitimi alabilirsiniz.

Malta dil okulu eğitimi 16-55 yaş aralığında herkes için uygundur. Malta’da 16 yaşının altında olan öğrenciler için Malta yaz okulu programları bulunmaktadır. 55 yaş üstü dil eğitimi öğrencileri için ise özel dil eğitim programları düzenlenmektedir.

Malta'da Dil Okulu

Malta Dil Okulu Başvurusu

Anka Study’nin deneyimli danışmanları ile birlikte Malta dil okulu başvurunuz güvenle ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Malta dil okulu başvurunuz sırasında öncelikle danışmanlarımız hedeflerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak gitmek istediğiniz şehirde size en uygun dil okullarını belirlemektedirler. Danışmanlarımız tarafından belirlenen uygun dil okulları arasından dilediğiniz okulu seçebilirsiniz. Size en uygun okul seçildikten sonra başvuru işlemleriniz başlatılır.

Başvuru Süreci

 1. Öncelikle bilgileriniz ve okulun başvuru ücreti gitmek istediğiniz dil okuluna yollanır.
 2. Başvurunuz iletildikten sonra gitmek istediğiniz Malta dil okulundan ön kayıt belgeniz alınır.
 3. Ön kayıt belgeniz ulaştıktan sonra vize ve pasaport işlemleriniz başlatılır.

Malta dil okulu başvurunuz yapılırken ön kayıt belgesi alabilmeniz için okul kayıt ücretini ödemeniz gerekmektedir. Okulu kayıt ücreti okuldan okula 50-150€ arasında değişmektedir. Malta dil okulu ön kayıt belgeniz ile birlikte öğrenci vizesi almanız daha da kolaylaşmaktadır. Herhangi bir vize ihlali bulunmayan bireyler, Malta dil okulu ön kayıt belgesi ile Malta öğrenci vizesi alabilirler. Malta için vize işlemleri genellikle 5-14 gün gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Malta’da dil eğitimi almayı planlıyorsanız eğitim tarihinizden 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Malta Dil Okulları

Malta’da dil eğitimi verilen lokasyonlar arasında Malta’nın başkenti Valletta’nın yanı sıra Sliema, Gozo, St. Julians, St. Paul’s Bay ve Gzira şehirleri başta gelmektedir.

Malta dil okulları seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dil okulunun beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir dil okulu olması asıl önceliktir. Malta’da gitmek istediğiniz dil okulunu belirlerken öncelikle dil okulunun Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına, sonra da FELTOM denetim kurulu tarafından denetimde olmasına bakılmalıdır.

Aşağıdaki Malta dil okullarını inceleyerek bize ulaşabilir ve ilgilendiğiniz dil okulunu, Malta’da eğitim görmek istediğiniz süreyi ve hangi dil eğitimi programına katılmayı planladığınızı iletebilirsiniz.

 1. Gozo Dil Okulları

  • BELS
  • IELS Gozo
  • LAL

 2. Gzira Dil Okulları

  • Chamber College
  • English Language Academy (ELA)
  • NSTS English Language Institute

 3. Sliema Dil Okulları

  • Am Language Studio
  • English Communication School
  • English Language Academy
  • Eurocentres
  • Inlingua
  • Linguatime School of English

 1. St. Julian's Dil Okulları

  • ACE English Malta
  • Clubclass English Language Schools
  • EF International Language Campus
  • English Language School
  • European School of English (ESE)
  • Gateway School of English (GSE)
  • International House Malta
  • Link School of English
  • Maltalingua
  • Sprachcaffe

 2. St. Paul's Bay Dil Okulları

  • Alpha School of English
  • BELS
  • Sprachcaffe

 3. Valletta Dil Okulları

  • Cavendish School of English Malta
  • Easy School of Languages
  • OpenMalta
  • Unilang School

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulu fiyatları gitmek istediğiniz şehre, eğitim sürenize ve dil okuluna göre değişmektedir. Ayrıca varsa, dil okullarının belirli sürelerde yaptıkları indirim ve promosyonlar da Malta dil okulu fiyatlarını etkilemektedir. Anka Study danışmanlarımız ile iletişime geçerek Malta dil okullarının sunduğu bu indirimlerden ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Malta dil okulu fiyatları hesaplanırken düşünülmesi gereken bir takım öğeler bulunmaktadır. Okul kayıt ücretiniz dışında haftalık eğitim ücretiniz, haftalık ders materyali ücretiniz ve haftalık konaklama ücretiniz de hesaplanmalıdır. Bu ücretler dil okulları tarafından talep edilmektedir. Ayrıca konaklama yerleştirme ücreti ve hava alanı karşılama ücreti gibi okul tarafından sunulan ekstra hizmetler de bulunmaktadır. Bu hizmetler öğrencilerin talebi üzerine sağlanmaktadır.

Ortalama Dil Okulu Fiyatları
Okul Kayıt Ücreti 50-150 €
Eğitim Fiyatı(20 Saat/Hafta) 150-250€ / Haftalık
Konaklama Fiyatı 100-300€ / Haftalık
Ders Materyal Fiyatı 10-20€ / Haftalık
Havaalanı Karşılama Fiyatı 30-150 €
Konaklama Yerleştirme Ücreti 30-150€

Konaklama yerleştirme hizmeti okul tarafından öğrenciye sağlanan ev arama ve bulma rehberliğidir. Hava alanı karşılama hizmeti ise Malta’ya ilk varışınızda dil okulu tarafından ayrıntılı bir sunum ile karşılanmanız ve konaklayacağınız adrese kadar size eşlik edilmesini kapsamaktadır.

Ayrıntılı dil okulları fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan size özel dil okulu teklifinizi talep edebilirsiniz.

Malta Genel Bilgiler

Bu yazının ilerleyen kısımlarında Malta hakkında genel, coğrafi, ekonomik bilgilere ulaşabileceğiniz gibi; Malta’da ulaşım ve Malta’da gezilecek yerler ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

 1. Malta Ön Bilgi

  Malta Ön Bilgi

  Malta gelişmiş ekonomisiyle bir Avrupa birliği ülkesidir. Malta’da tarım sektörü neredeyse yoktur. Malta, tarım alanındaki eksikliğini turizm sektöründe ki başarılarıyla kapatmaktadır. Ülke ekonomisinin %97’si turizm gelirlerinden oluşturmaktadır. Bu orana Malta’da bulunan Malta dil okullarının katkısı ise oldukça fazladır. Malta’nın para birimi ise Euro (€)’dur.

  180 yıl İngiltere sömürgesinde kalan Malta’da resmi olarak iki dil konuşulmaktadır. Malta’nın birinci resmi dili Maltaca iken, ikinci resmi ana dil olarak İngilizce kullanılmaktadır. Ülkenin birinci ana dili olan Maltaca, Arapça izlerini ve İtalyanca kelimelerini taşıyan karma bir dil olarak dünya dilleri arasında bulunmaktadır.

  Malta’da dil eğitiminiz sırasında bir çok etkinlikle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Malta’da milli ve dini tatiller oldukça fazladır. Pazar günleri ve dini günlerde açık marketler bulmanız biraz zordur. Normal günlerde ise mağazalar genellikle akşam 8’e kadar açıktırlar.

  Malta’da dikkatinizi çekecek olan farklılıklardan biride çalışma saatleri olacaktır. Malta’da yaz ve kış dönemine göre farklı çalışma saatleri bulunmaktadır. Yaz dönemi çalışma saatleri; pazartesinden cumaya kadar 08:30-12:30, cumartesi günleri ise 08:30-11:30 arasındadır. Kış döneminde ise çalışma saatleri; pazartesinden cumaya 08:30-14:30, cumartesi günleri ise 08:30-11:30 arasındadır.

 2. Malta'da Gezilecek Yerler

  Malta’da Gezilecek Yerler

  Malta’nın başkenti Valletta, Sliema ve St. Julian’s şehirleri Malta’da ilk gezilecek yerler arasındadır. St. Julian’s’da bulunan gece hayatı ile ünlü Paceville caddesinde ise bir çok kafe, bar ve restoran bulabilirsiniz.

  Malta’da bulunan doğal güzellikleri gezmek isteyenler için ise Blue Grotto, Coral Lagoon, St. Peters Pool, Comino Adasında bulunan Blue Lagoon ve Gozo Adası mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Ayrıca St. John’s Katedrali, tarihi sokakları ile Mdina, Marsaxlokk, Popeye Village, Golden Bay plajı Malta’da gezilecek en güzel yerler arasında bulunmaktadır.

  Katılacağınız Malta dil okulu eğitimi size bir çok tarihi yer gezme fırsatı sunmaktadır. Malta da yer alan antik kentler, tarihsel olarak Mısır’ın piramitlerinden daha eskidir. Ayrıca Malta dil eğitimi tarihlerinizi adanın karnaval zamanına göre ayarlarsanız, maskeli balolar, geçitler ve gösterileri de görme fırsatını elde etmiş olursunuz.

  Eğer Malta’ya kısa süreli bir eğitim için gidiyorsanız, ülkede bulunan çift katlı otobüslerle bir gün adanın kuzey kısmını ve bir gün de adanın güney kısmını gezerek adanın tamamını gezebilirsiniz. Malta’da bulunduğunuz bir Pazar günü ise balıkçı kasabası olan Marsaxlokk’a sabahtan giderek oranın pazarını rahatça gezebilirsiniz. Pazarda Malta’ya ait değişik türlerde bir çok peynir bulunmaktadır. Ayrıca adanın en güzel balık restoranları da burada yer almaktadır.

 3. Malta'da Ulaşım

  Malta’da Ulaşım

  Malta’da taksi kullanmak oldukça pahalı bir seçenektir. Ulaşım masraflarınızı azaltmak amacıyla toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Malta’da toplu taşıma, 1950’li yıllardan kalma eski model otobüslerle sağlanmaktadır. Malta, çok küçük bir ada ülkesi olduğu için her köşesini otobüs ile gezebilmeniz mümkündür. Otobüs biletinizi ise otobüse bindiğinizde alabilirsiniz. Ayrıca Malta’da feribot ile ulaşım da mümkündür. Feribot ile yapılan yolculuklarda öğrenci kartınız varsa indirimli bilet alabilirsiniz.

  Otobüs kullanmak istemeyen öğrenciler Malta’nın genelinde bisikletler için ayrılmış olan bisiklet yolları sayesinde rahatlıkla heryere ulaşım sağlayabilirler. Malta’da bisiklet ile yolculuk oldukça popülerdir.

Malta’da Dil Eğitiminin İlk Günü

Malta dil okullarına dil eğitimi için gittiğinizde hava alanında karşılanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda; hava alanında bir okul temsilcisi tarafından karşılanırsınız. Bu temsilcilerin elinde genellikle okul logosu ya da isminiz olan bir yazı bulunmaktadır. Dil okulu temsilcisi bir araç ile konaklayacağınız yere kadar size eşlik edecektir. Ayrıca hoş geldin paketi adında bir dosya size verilecektir. Bu paketin içerisinde sim kartı, harita ve konaklama detayları bulunmaktadır.

Malta dil okulları eğitiminizin ilk gününde bir akademik personel tarafından seviye tespit sınavına alınırsınız ve bu sınav ile dil seviyenize göre belirlenen sınıflara yerleştirilirsiniz. Dil testi; konuşma, anlama, dil bilgisi gibi dil ihtiyaçlarınızın seviyesini belirlemektedir. Sınav sonrasında ilgili eğitmenler sınav sonucuna göre seviyenizi belirler ve eğitiminiz bu belirlemeye göre başlar. Sınav sonrası size yerleştirildiğiniz seviyeye göre bir ders programı verilir. Malta dil okullarında sürekli olarak destek alıp soru sorabileceğiniz danışmanlar mevcuttur.

Malta’da Konaklama İmkanları

Malta dil okulları öğrencilere 3 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler aile yanı konaklama ve öğrenci yurtlarıdır. Malta dil eğitimi öğrencileri tarafından öğrenci evleri daha sık tercih edilmektedir.

Öğrenciler eğitim aldıkları Malta dil okulu bünyesindeki danışmanlar aracılığıyla konaklama seçeneklerinden birini seçebilirler. Konaklama seçimi öğrencilerin isteklerine göre yapılmaktadır. Konaklama seçiminde yurtdışı eğitim danışmanlarımız öğrencilerimize yardım etmektedir.

Ayrıca, Malta’daki konaklama imkanları ve standartları, diğer ülkelere kıyasla oldukça uygun bütçeli olmasıyla dikkat çekmektedir.

18 Yaş altı konaklamalarda öğrenci evinde konaklama tercih edilememektedir. Malta’da 18 yaşından küçük dil kursu öğrencilerinin aile yanında konaklaması zorunludur.

Malta dil okulu eğitiminiz süresince tek başınıza konaklama yerine paylaşımlı bir oda sizin için daha faydalı olacaktır. Aile yanı konaklama ya da öğrenci yurtlarında konaklama size okul dışında da İngilizce konuşma imkanı sağlamaktadır. Mutlaka pratik yapabileceğiniz biraz daha sosyal bir konaklama imkanı seçmelisiniz.

Malta dil okulu konaklama seçenekleri arasında kendi yemeğinizi yapabilme imkanı sunan paylaşımlı odalardan oluşmuş apartlar en popülerler seçenektir. Eğer daha konforlu bir yerde kalmak isterseniz residence konaklamalar genellikle okulların yanında ya da içinde bulunabilen bir seçenektir.

 1. Malta'da Aile Yanı Konaklama

  Aile Yanı Konaklama

  Malta dil kursu öğrencileri aile yanında konaklamayı tercih ettiklerinde dil eğitimleri boyunca düzenli ve güvenli bir yaşamın yanı sıra evde de İngilizce pratik yapma şansı bulmaktadırlar. Aile yanında konaklamada tek ya da çift kişilik oda seçenekleri sunulmaktadır. Öğrenciler tek kişilik odada ya da daha düşük bir ücret vererek çift kişilik odada kalabilmektedir.

  Malta’da aile yanı konaklamayı tercih edecek olan öğrencilerin yemek konusunda sıkıntı yaşamamaları için en azından bir kaç yerli yemeği yemesi daha iyi olabilir. Çünkü aile yanı konaklamada ev sahibi aileler yemeklerden sorumludur.

 2. Malta'da Öğrenci Yurtları

  Öğrenci Yurdu

  Malta dil eğitimi süreniz boyunca öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Bu şekilde öğretmenler ve öğrencilerle daha iyi bağlantılar kurabilir ve eğitiminize istediğiniz kadar yoğunlaşabilirsiniz. Diğer öğrencilerle ortak alanlarda etkinliklere katılarak İngilizcenizi daha iyi bir şekilde geliştirebilirsiniz.

  Tercih ettiğiniz dil okuluna ait olan yurtlarda tek kişilik veya iki kişilik oda seçeneklerine sahip olacaksınız. Dil okuluna ait yurt mutfakları, ortak kullanım alanı olarak belirlenmiştir ve bu mutfaklarda ihtiyacınız olan bütün mutfak malzemelerini bulabilirsiniz. Genellikle öğrenci yurtlarında çamaşırhaneler bulunmaktadır ve bu çamaşırhaneler jeton karşılığında kullanılmaktadır. Malta’da öğrenci yurtlarının giriş çıkış saat sınırlaması bulunmamaktadır.

 3. Malta'da Öğrenci Evleri

  Ev veya Oda Kiralama

  Malta’da dil eğitiminiz süresince dilerseniz öğrenci evlerinde ya da apartlarda da kalmanız mümkündür. Çok odalı bir dairenin bir odasını kiralama şeklinde olan bu konaklama türünde beraber yaşadığınız öğrenci arkadaşlarınızla sosyalleşebilir ve İngilizce pratik yapabilirsiniz.

  Ayrıca Malta dil okulu öğrencileri, okul tarafından kiralanmış ya da okula ait olan paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama imkanına sahiptirler. Aynı evin içerisinde 2 veya 3 yatak odalı paylaşımlı tuvalet, banyo ve mutfağın olduğu bu konaklama türünde bazı evlerde oda içerisinde tuvalet ve banyonun olduğu konaklama imkanları da bulunmaktadır. Dil okulu tarafından sağlanan öğrenci evlerinde odalar haftada bir gün temizlik görevlileri tarafından temizlenmektedir.

Malta Öğrenci Vizesi

Malta’da dil eğitimi almak için bir öğrenci vizesi almanız gerekmektedir. Malta dil eğitimi için alacağınız Malta öğrenci vizesi, Schengen vizesidir ve bu vize ile Avrupa’nın her yerine seyahat edebilirsiniz. Ancak 6 aydan daha kısa süreli vizelerde Türkiye’ye sürekli olarak giriş-çıkış yapma imkanınız yoktur. Bu vizeler, single ve multi vize olarak ayrılır. Single vize, size Avrupa’da seyahat imkanı verir ancak Türkiye’ye tekrar girip çıkma imkanı sağlamaz. Multi vize ile hem Avrupa’da hem de Türkiye giriş çıkışlarında sorun yaşamazsınız.

Birçok ülkeye göre Malta vizesi almak çok daha kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken, önemli evrakları hatasız ve eksiksiz bir şekilde düzenleyerek teslim etmenizdir. Evraklar ve vize mülakatı konusunda yurtdışı eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin tüm vize sürecini başlatıp yönetmektedir.

Malta öğrenci vizesi işlemleri genelde 5-7 gün içinde sonuçlanmaktadır. Çok nadir olarak bazen bu süre 15 güne kadar uzayabilir.

Malta Öğrenci Vizesi için Gerekli Belgeler

Malta öğrenci vize başvurusu için hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Evliyseniz evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Öğrenci belgesi veya diploma fotokopisi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Sağlık sigortanız yapılmış olmalı (gitmeden bir gün öncesini ve dönüş tarihi sonrası on beş günü kapsamalıdır)
 • Dil okulu ön kayıt belgesi
 • Gidiş dönüş uçak bileti ve yaşam masraflarını karşılayabileceğinizi niteleyen banka hesap dökümü

18 yaş altındaysanız;

 • Ebeveynlerden alınmış muvaffakatname noterden alınmış ıslak imzalı olmalı
 • Uçuş biletiniz, konaklama ile ilgili belgeler
 • Ailenizle ilgili SGK işe giriş belgesi, son 3 aylık maaş bordrosu
 • Ailenizin son 6 aylık banka hesap dökümleri, banka tarafından kaşeli ve imzalı olmalı

Söz konusu kişinin, Malta’da ki masraflarını karşılayacak velisine ait mesleğiyle ilgili belgeler de talep edilmektedir. Ayrıca velinin, öğrencinin tüm masraflarını karşılayacağını belirttiği İngilizce yazılmış bir yazı da istenmektedir.

Malta Dil Okulu Çalışma İzni

Malta’da dil okulu eğitimi alarak yasal çalışma iznine sahip olabilirsiniz.

Önceki senelerde Malta dil okulu öğrencilerine yasal çalışma izni vermeyen Malta; yurt dışı eğitim sektöründe rekabet gücünü arttırmak için Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkelerden gelen öğrencilerin kalış sürelerini uzatabilmek adına önemli bir çalışma yapmıştır.

Malta dil okulları federasyonu FELTOM’un da desteği ile Malta öğrenci vizesi prosedüründe değişikliğe giderek AB vatandaşı olmayan ülkelerden gelen öğrencilere Malta’da part-time olarak yasal çalışma izni vermeye başlamıştır. Böylelikle Malta dil okuluna giden öğrenciler İngilizce öğrenirken part-time çalışarak kendilerine ekonomik olarak da katlı sağlayabilirler.

Ayrıca Malta’da 32 haftadan uzun süreli dil eğitim programına katılırsanız 3 aylık staj imkanından da yararlanabilirsiniz. Malta tarafından sağlanan bu 3 aylık çalışma iznini iyi bir şekilde değerlendirmeniz durumunda; bir sponsorluk alarak Malta’da oturum izni alma şansınız oldukça yüksektir.

Malta Dil Okulu Şartları

Malta dil okulu şartları diğer ülkelerde dil okulu eğitimi alma şartlarından daha kolaydır. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Malta vizesine sahip olan ve okul ücretini ödeyen eğitim almak isteyen kişiler Malta dil okullarında eğitim almaya başlayabilirler.

Dil Okulu Eğitimi Sonrasında Üniversite, Yüksek Lisans ve Sertifika Eğitimi

Malta dil eğitimi, akademik dil eğitimi almayı planlayan öğrencilere kariyerlerinde uluslararası tecrübe kazanma avantajı sağlamaktadır. Farklı kültürden insanlarla aynı ortamı paylaşmak, farklı ülkede eğitim almak ilerideki hayatınız için olumlu ve öz güveninizi arttıran bir tecrübedir. Avrupa Birliği üyesi ülkelerden biri olan Malta’da alacağınız bir dil eğitimi size bir çok üniversitenin kapılarını aralayacaktır.

Yurt dışında üniversite ya da yüksek lisans okumak isteyen öğrencilerin eğitimleri öncesinde Malta dil kursları bünyesinde bir programa katılmaları öğrencilerin üniversitelere başvuruları sırasında belirtebilecekleri bir avantajdır. Bir çok yurt dışı üniversitesi daha öncesinde alınan dil okulu eğitimlerini öğrencilerde olumlu bir deneyim olarak görmektedir.

Malta’da lisans eğitimi veya yüksek lisans eğitimi alabileceğiniz 2 üniversite bulunmaktadır. Biri tıp üniversitesidir diğeride dünyanın en eski üniversitelerinden biri olan Malta üniversitesidir.

Malta dil okulu, farklı kültürden insanlarla tanışma, özgüven artışı ve cv için büyük avantajlar sağlamaktadır. Globalleşen dünyamızda dilin yeri büyüktür. Uluslararası devlet üniversitelerin birçok bölümünün, özel üniversitelerin ise çoğunun eğitim dili İngilizcedir. Malta dil okullarında aldığınız bu eğitim size 1 sene kazandıracaktır. Ayrıca Malta dil okulu eğitimi almak sizi üniversite hazırlık programlarının ekstra maliyetlerinden de kurtarır.

İletişim Formu