SAT Kursları

SAT Kursları

Lise öğrencisinin üniversiteye hazır olup olmadığını ölçmek, tüm üniversite adaylarını karşılaştırmak ve bir çok kolej ve üniversite tarafından kabul kararları vermek için kullanılan SAT giriş sınavında elde ettiğiniz başarılı sonuçlar ile daha iyi bir üniversiteye yerleşebilirsiniz.

Kurslarımız online veya yüz yüze eğitim olarak iki farklı şekilde gerçekleşmektedir. SAT kursu içeriğimiz hakkında bilgi sahibi olmak için danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

SAT Kursları

SAT Kursu Fiyatları

SAT kursu fiyatlarımız saatlik olarak 250₺’den başlamaktadır. Fiyatlandırma almak istediğiniz eğitim yöntemine göre değişiklik gösterir. Grup dersleri ücretleri ile özel ders ücretleri farklılık göstermektedir. Grup dersleri birden fazla öğrencinin katılımıyla sağlanırken özel dersler bire bir olarak yapılır.

Online SAT Kursu

Online SAT kursları yüz yüze eğitim modelinden farklı olarak dijital ortamda gerçekleştirilir. Eğitmenlerimizle Zoom uygulaması üzerinden bağlanarak yapılan kurslarımızda aklınıza takılan soruları sorabilir ve SAT sınavına olan hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz.

Şehirlere Göre SAT Kursları

Anka Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak farklı şehirlerde SAT kursları sunuyoruz. Sağladığımız SAT kurslarının fiyatları tüm şehirlerde aynıdır. Eğitim verdiğimiz şehirler aşağıda listelenmiştir.

Ankara SAT Kursu

İstanbul SAT Kursu

İzmir SAT Kursu

SAT Sınavı Özel Ders

SAT sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. SAT sınavı özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu