TOEFL Özel Ders

TOEFL Sınavında Zorlanıyor Musunuz?

TOEFL Kurslarımız ve Özel Derslerimiz hakkında daha fazla bilgi alarak en iyi sınav sonucuna sahip olun!

TOEFL Özel Ders

Sunduğumuz TOEFL özel ders hizmetleri, TOEFL sınavından yüksek puan almanızı ve bu sayede İngilizce eğitim veren prestijli yükseköğretim kurumlarının dil yeterlilik koşullarını yerine getirmenizi, uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren yabancı şirketlerde istihdam olanağına erişmek ve İngilizcenin ana dil olduğu ülkelerde iletişim kurabilmek gibi olanaklar sağlar. TOEFL sınav hazırlığına yönelik TOEFL özel derslerimiz, sizi TOEFL sınavında istediğiniz puanı alabilmeniz için gerekli bilgi ve becerilerle donatmak için hazırlanır.

İngiltere'de Yüksek Lisans

Çeşitli yeterlilik seviyelerindeki öğrencilerin İngilizce yeterlilik sınavlarında hedefledikleri puana ulaşmalarında yardımcı olmak için bire bir ve çevrim içi eğitim konusunda uzmanlaşmış TOEFL eğitmenlerimiz, dil yeterlilik sınavlarına hazırlık konusunda son derece tecrübeli ve TOEFL sınavının formatı hakkında kapsamlı bilgi sahibidir. TOEFL özel ders hizmetlerimiz, sınavı meydana getiren dört bölümün tamamında başarı için gerekli becerileri edinmeniz ve stratejik yaklaşımları anlamanızda size yardımcı olabilir.

En İyi TOEFL Eğitmenleri

Eğitmen 1

TOEFL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 2

TOEFL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 3

TOEFL Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

TOEFL Özel Ders Fiyatları

TOEFL özel ders fiyatları grup dersleri ve özel ders fiyatları olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğitim programı fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Online TOEFL Özel Ders

Online TOEFL özel ders hizmetlerimiz ile dünyanın herhangi bir yerinden eğitim programlarımıza katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modelini tercih etmek istemeyenler için tasarlanmış olan online TOEFL özel ders hizmetlerimiz grup dersleri veya özel ders olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilir. Özel ders fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

TOEFL Sınavı Hakkında Bilgiler

TOEFL Sınavı Nedir?

TOEFL veya Test of English as a Foreign Language, ana dili İngilizce olmayan ve eğitim ve iletişim dilinin İngilizce olduğu ülkelerdeki üniversitelere kayıt olmak isteyen bireylerin İngilizce dil becerilerini ölçmek üzere tasarlanmış olan, standartlaştırılmış uluslararası bir yeterlilik sınavıdır. TOEFL sınavı, tarihleri ve ücretleri nelerdir gibi sorularınızın tüm cevaplarını bu içerikte bulabilirsiniz. 160’tan fazla ülkede, 11.500’den fazla eğitim kurumu tarafından kabul edilen TOEFL, IELTS, Cambridge Assessment English gibi diğer sınavların yanında, dünya çapında en çok kabul gören İngilizce yeterlilik sınavlarından bir tanesidir.

TOEFL sınavı, İngilizce dil yeterliliğinin küresel boyutta güvenilir bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. TOEFL, amaç ister yüksek öğrenime devam etmek, ister mesleki çalışmalara katılmak veya İngilizcenin ana dil olduğu bir başka ülkeye göç sürecini kolaylaştırmak olsun, kişinin İngilizce dilindeki yeterliliğini göstermesi açısından önemli bir köşe taşı görevi görmektedir. Yeterli hazırlık, uygun bir puan almak ve kişinin hedeflerine ulaşması için gereklidir.

Sunduğumuz TOEFL özel dersleri, şimdiye kadar birçok öğrencinin akademik yaşamında derin bir etki yarattı. Ana dilin ve eğitim dilinin İngilizce olduğu ülkelerdeki en iyi üniversitelere kabul edilen veya daha önce ulaşılamaz denen mesleki hedeflere ulaşan sayısız öğrenciye başarılı bir şekilde rehberlik ettik.

Eğitimde Kalite, Gelecekte Başarı

Siz de TOEFL sınavından olağanüstü bir puan almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz TOEFL özel ders hizmetleri akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik ve dil yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

TOEFL Özel Ders Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin!

İletişim Formu