Vancouver Film School Türkiye Resmi Temsilcisi Anka Study
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

VANCOUVER FILM SCHOOL

 

Vancouver Film School 3 Boyutlu Animasyon ve Görsel Efektler, Klasik Animasyon, Animasyon ve Konsept Sanatı, Dijital Dizayn, Televizyon ve Sinema için oyunculuk, Film Yapımı, Oyun Tasarımı, Yazılım, Sinema ve Televizyon için Makyaj, Ses Tasarımı ve Senaryo alanlarında seçilebilecek en iyi okuldur.

Teorik eğitimden uzak tamamen uygulamaya odaklı bu okulda 4 yıl içerisinde standart bir üniversitede alacağınız eğitimden çok daha fazlasını 1 yılda alabilirsiniz. Sektör profesyonellerinden oluşan eğitim kadrosu ve fiziki imkanlar bütünlüğü ile yarattığı fark Vancouver Film School’u dünyanın en iyi canlandırma, animasyon ve dijital tasarım eğitimi veren okulu haline getirmiştir.

Öğrencilerin bir çoğu Pixar, Paramount Pictures, Sony Pictures, Dreamworks, Warner Bros., Walt Disney, HBO, Lucasfilm, Blizzard, Ubisoft, BioWare, Apple, Google ve Microsoft gibi firmalarda mezuniyet sonrası işe girmekteler.

Vancouver Film School Burs

Vancouver Film School Kanada Burs olanakları sağlayan bir okuldur. Eğer yeteneğinize güveniyorsanız portfolyo başarınıza bağlı olarak toplam eğitim ücretinin %50’sine kadar burs indirimi alabilirsiniz..

Öğrencilerin eğitim suresi boyunca ihtiyacı olan her şey VFS tarafından karşılanmaktadır (Tüm teknik ekipman, kaynak ve hatta kırtasiye malzemelerine kadar). VFS eğitim ve materyal gideri olarak hiçbir ek ödenek çıkartmaz.

vancouver film school bursları

Pathway programları

Vancouver Film Okulu, BCIT eğitim ortağıdır. Öğrenciler Vancouver Film School’da alacakları 1 yıllık diploma eğitimi sonrası bunu lisans düzeyinde akademik diplomaya tamamlamak için BCIT’ye %100 kabul garantili geçiş yapabilirler. İkinci akademik ortaklık Wilfrid Laurier University’dir. Öğrenciler Film Production, Writing veya Acting bölümlerinden buraya %100 kabul garantili geçiş yapabilir ve eğitimlerine bu üniversitede Film Production bölümünde devam edebilirler. BCIT YÖK denkliği olan bir okuldur.

Vancouver Film School Tavsiye

Vancouver Film School bölümleri için aşağıda sırasıyla:

3D Canlandırma ve Görsel Efekt
Animasyon Canlandırma ve Konsept Sanat
Dijital Tasarım
Makyaj Tasarımı
Senaryo Yazımı
Film Yapımcılığı
Ses Tasarımı
Görsel Sanatlar ve Tasarım Hazırlık
Klasik Animasyon
Oyun, Internet ve Mobil Programlama Eğitimi
Oyun Tasarımı
Oyunculuk Temelleri
Oyunculuk

3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi
3D Animation and Visual Effects

Yurtdışında 3D Canlandırma ve Görsel Efekt alanlarında alınabilecek en iyi eğitimi sunan okul yakin dönemde bu bolümden ; Assassins Creed, Avatar, District 9 Halo Reach, How to Train Your Dragon, Ironman, Smalville, Spongebob, Stargate Atlantis, The Golden Compass Twilight Saga Eclipse, Toy Story 3, 10000 BC, 28 Weeks Later, 300 Spartalı, The Pirates, A walk to remember, A wrinkle in Time, Across the Universe, Action Man, Air Buddies, Alias, Alice in The Wonderland, Alien Inception, AVP, Barbie, Ant Bully, Beast Wars, Bio Shock 2, Blade, Constantine, Guild Wars, God of War, Harry Potter, Hell Boy, Ice Age, Indiana Jones, Jurrasic Park, Kingdom of Heaven, Lord of The Rings, Lost, Matrix, Pirates of The Carribean, Peter Pan, Prince of Persia, Resident Evil ve Transformers gibi projelerde görev almış mezunlar vermiştir.

Yeni başlayanlardan, bilgi sahibi olanlara kadar bu bölüm yeteneklerinizi profesyonel seviyeye taşımak için düzenlenmiştir. Klasik sanat eğitimi ve bilgisayar destekli animasyon çalışmaları ile başlayacak eğitimin ikinci yarısı 3D animasyon, Modelleme ve Görsel Efektler alanlarından biri ile uzmanlaşarak devam edecektir.
Adaylar 3D Animasyon, Görsel Efektler ve Modelleme üzerine uzmanlaşırlar. Dünyanın en iyi animasyon ve 3D canlandırma eğitimi bu okulda verilmektedir. Mezunları asla iş sıkıntısı çekmemektedirler.

Kabul Şartları: Yaratıcı portfolyo. Eğer bu alanda geçmişiniz yoksa VFS Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek.

Başlangıç Tarihleri Ocak, Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos ve Ekim

 Eğitim Ücreti $53.250CAD 

Animasyon – Canlandırma ve Konsept Sanat

Animasyon – Canlandırma ve Konsept Sanat
Animation and Concept Art

Animation Career Review’a göre Vancouver Film School animasyon okulları arasında dünyada ve Kanada’da 1. Sırada yer alıyor. Bu eğitim programı sayesinde çizim, renklendirme ve canlandırma konusunda tüm bilgilere sahip olarak piyasada aranan çalışanlar arasına girebilir, konsept sanatçısı olarak kendinize kariyer yapabilirsiniz.

Kabul Şartı: Vancouver Film School Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek veya animasyon ve çizim çalışmalarından oluşan portfolyo.

Başlangıç Tarihleri : Mart, Haziran ve Ekim

Eğitim ücreti: $33.500CAD

Dijital Tasarım Eğitimi – Digital Design

Dijital tasarımcılar insanların etkileşimde oldukları dünyayı ve gördüklerini değiştirir. Bir filmin tanıtımından, televizyondaki tüm dijital uygulamalara, müzik videolarından yeni markalara ve kimliklere, web sitelerinden  ürünlere kadar dijital tasarımcılar her alanda çalışmaktadır. Klasik grafik sanatları eğitimleri artık hızlı ve tüketim ağırlıklı piyasa için yeterli değildir. Dijital tasarım piyasada bu sıkıntıdan kurtulmak isteyen işverenlerin talepleriyle doğmuştur. Piyasa koşullarında istenilen çalışmaların en hızlı ve hedef kitle tarafından anlaşılacak şekilde üretilmesidir. VFS’de alacağınız eğitim ile bunların tümüne sahip olarak çalışmaya hazır profesyonel tasarımcılar olarak mezun olursunuz. İnteraktif tasarım, iletişim tasarımı ve hareketli tasarımlar üzerine kolayca iş bulursunuz.

Bu bolumden mezun ogrenciler; Carlsberg, Discovery Channel, Google, MTV, Nike, VH1,  Adobe, Air Jordan, Amnesty, AOL, Flip, Kitchen Aid, Lei, Miami Ink, Peak, WB, Travel Channel ve Yahoo gibi kanal ve firmalarda çalışmaktadırlar.

Kabul Şartı: VFS Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek veya portfolyo.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mayıs ve Eylül 

Eğitim Ücreti: $42.250CAD 

Makyaj Tasarımı
Make-up Design

Program Dersleri:

 • Aging and Character Make up
 • Out-of-Kit Effects
 • Airbrushing
 • Bald Caps
 • Beauty&Glamour MakeUp

Kabul Şartı: Ingilizce Dil Yeterliliği, Yaratıcı Portfolyo, Makyaj Tasarım ve Çizim Çalışmaları.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mayıs ve Eylül 

Eğitim Ücreti: $46.750CAD

 • 3D Appliance Makeup
 • Full Heads Masks
 • Hair Laying/Ventilating/Wigs
 • Construction Makeup
 • Digital Makeup Design

Film ve TV Programları Senaryo Yazımı

Film ve TV Programları Senaryo Yazımı
Writing for Film and Television

 Hikaye Yazımı, Film için Senaryo Yazımı, Televizyon için Senaryo Yazımı, Komedi Skeçler, Oyunlar ve Çizgi Romanlar için Senaryo Yazımı gibi alanlarda uzmanlaşabileceğiniz 1 yıllık programda en önemli iki kriterden biri bu alanlara ne kadar yatkın olduğunuzu okula kanıtlayabilmenizdir. Bir diğeri ise ingilizce dil yeterlilik konusunda oldukça üst bir seviyeye gelmiş olmanızdır.

Kabul Şartı: Üst seviyede İngilizce dil yeterliliği ve senaryo calismalarindan oluşan portfolyo.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Nisan ve Ağustos

Vancouver Film School Price:  $28.250CAD 

Film Yapımcılığı

Film Yapımcılığı
Film Production

 Başarılı bir sinema kariyeri için; teknik, deneyim ve profesyonel bir çevre ihtiyacı duyarsınız. Vancouver Film School tüm bu imkânları tek bir çatı altında sunan ve 12 farklı film stüdyosuyla yapımcıların ve yapım şirketlerinin gözdesi haline gelmiş bir okuldur.

Fiziki imkanlar açısından Kuzey Amerika’nin en gelişmiş medya okulu olan Vancouver Film Okulu’nda edineceğiniz bu tecrübeye hem fiziksek hem de mental acıdan tamamen hazırlıklı olmalısınız. Uygulama bazli projelerle birlikte 1 yil içinde yaklasik 1500 – 2000 saat arasında bir sureyi portfolyonuzda 40 + Film olması için harcar, sektörün önde gelen isimleriyle VFS’nin kariyer departmanının yapmış olduğu organizasyonlarda her ay bir araya gelir, hem bireysel hem de grup projelerinizi bu süreçte paylaşabilir ve kendini burada gösterebilirsiniz.

Kabul Şartı: VFS Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek veya kısa film artı sinopsis.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos, Eylül

Vancouver Film School Ücreti: $53.250CAD

Görsel Medya için Ses Tasarımı
Sound Design for Visual Media 

Vancouver Film School’da Görsel Medya ve Ses Tasarımı programında bir sene boyunca çok yoğun bir eğitim alırsınız. Avid ICON D-Control ES dual Operator Systemin dahil olduğu programda, direkt medya sektöründe alan içinde hem öğrenir hem çalışırsınız. Film, TV ve oyun profesyonelleri size hem ders verirken, hem gerçekdünyayı deneyimleyerek öğrenmenizi sağlarlar. Program toplam 1 senedir ve bu 1 seneniz müthiş yoğun geçecektir. Bugün Dragon Age’den Beowulf’a, Diablo’dan World of Warcraft’a ve aklınıza gelebilecek daha pek çok projenin sound designerları VFS mezunudur. Yoğun olarak uzmanlaşacağınız alanlar:

 • Sound Effects Editing
 • SFX Recording
 • Dialogue Editing
 • Background Editing
 • Special Effects Editing
 • Foley
 • Production Sound
 • Industry Software Skills
 • Game Audio

Kabul Şartı: Ingilizce Dil Yeterliliği

Başlangıç Tarihleri Ocak, Nisan ve Ağustos

Eğitim bedeli $43.250CAD

Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı
Foundational Visual Art and Design

Görsel Tasarım üzerine hiç eğitim almamış ama bu konuda eğitim alıp, uzmanlaşmak isteyenler için Vancouver Film Okulu, Görsel Sanatlar ve Tasarıma Giriş programı hazırlamıştır. Çizimden fotoğraf tekniklerine, animasyondan kurgulamaya, ses tasarımı ve sistemlerinden, senaryo yazımına kadar pek çok konuda yoğun dersler verilir. Bunların yanında Flash, Maya, After Effects gibi programların kullanımı öğretilir.İkinci dönemde hazırlık öğrencileri asıl uzmanlık istedikleri alana yönelirler. Animasyon, Dijital Tasarım ve Film alanlarından birini seçerek, seçtikleri alanla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olurlar. Bu dönemde öğrenciler profesyoneller ile çalışarak bitirme projelerin ve portfolyolarını hazırlarlar.

Öğrenciler 1 senelik hazırlık programını bitirdiklerinde, ciddi bir bilgi birikimine sahip olurlar. Bu program sonunda bile profesyonel alanda iyi işlere yerleşebilirler.

Kabul Şartı: Ingilizce Dil Yeterliliği.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos, Ekim

 Eğitim Ücreti:  $30.500CAD

Klasik Animasyon

Klasik Animasyon Eğitimi – Classical Animation

Bu eğitimde animasyonun yapı taşlarını öğrenerek hareket, ağırlık, denge, renk ve tasarım üzerine, stüdyolarda çalışabilecek yoğunlukta bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okul mezunları şimdiye kadar; Bob’s Burgersi, Family Guy, King of the Hill, Spongebob, The Illusionist, Princess and the Frog, 102 Dalmaçyalı, Animaniacs, Ant Bully, Mermaidia, Being Ian, Blue’s Biggest Stories, Daria, Dr. Dolittle, Dragon Booster, George of the Jungle, Harry Potter, Inspector Gadget, Star Wars II, Monster House, Mortal Combat, Open Season, Pirates of the Carribean, Pocahontas, Saddle Sore, SS X Tricky, Stuart Little, Surf’s Up, Collector, Simpsons, TMNT gibi yapıtlarda görev almışlardır.

Bu alandan ilk dönem temel bilgileri öğrenerek 2D animasyon üzerine uzmanlaştıktan sonra ikinci dönemde adaylar Canlandırma ve Sanat, Storyboard, Karakter Tasarımı ve Flash & Dijital Ekipmanlar alanlarında uzmanlaşırlar.

Kabul Şartı: Vancouver Film School Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek veya portfolyo.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mayıs ve Eylül 

Eğitim Ücreti: $30.500CAD

Oyun, Internet ve Mobil Programlama
Programming for Games, Web and Mobile

Günümüzün en popüler eğitimlerinden biri olan yazılım ve programlama özellikle Amerika ve Kanada’da is olanakları açısından mezuniyet sonrası öğrencilerin kolaylıkla is bulabilecekleri bir bölümdür. Vancouver Film School eğitimini başarıyla bitiren öğrencilere is garantisi veriyor. Yoğun bir eğitim sonunda çalışmaya hazır ve tümüyle tamamlanmış bir yazılımcı olarak iş hayatına giriş yapan VFS Programming for Games, Web + Mobile öğrencileri endüstri standartlarında yazılım üretmeye, programlama bilgisine ve bunları tasarım ile nasıl birleştireceğine hakim şekilde mezun olur. Kanada bu alanda kariyer hedefleyebileceğiniz en doğru ülkedir. İlgili sektörde bulunan binlerce firma her gün büyüyen is hacmiyle beraber daha fazla kalifiye elemana ihtiyaç duyuyor ve ise alımları bu sayede sürekli artıyor.

Kabul Şartı: VFS Temel Sanat Eğitim Programını bitirmek veya yazılım programları C++, HTML tabanlı çalışmalardan oluşan portfolyo.

Başlangıç Tarihleri: Mart, Haziran, Ocak

Vancouver Film School Price: $49.250CAD

Oyun Tasarımı

Oyun Tasarımı – Game Design

Dünyada oyun tasarımı üzerine çalışabileceğiniz en iyi özel akademi Vancouver Film School’dur.

Bölüm mezunları şimdiye kadar, Dead Rising, Dragon Age, Halo, Mod Nation Racers, Punch Out, Saint’s Row, Age of Empires II, Death Jr., Godzilla, Kinect Joy Ride, Mario Strikers,  Ultimate Alliance, Mass Effect, Pro Street, Proto Type, Skate, Spider Man, Vegas, Tron, Turok, Dawn of War ve Warhammer Online gibi oyunların yapımında çalışmışlardır.

Vancouver Film School’da Oyun Tasarim (Game Design) bolumu eğitmenleri ağırlıklı olarak yine VFS’nin is ve eğitim ortaklığı olan Ubisoft, EA Games, Blizzard, BioWare ve Sega gibi firmalardan gelen eğitmenlerdir. Eğitmenlerin bu şirketlerden gelen kişiler olması öğrencilerin sektöre hızlı bir şekilde girmesi açısından oldukça önemlidir.

Kabul Şartları: VFS sizden, oyun tasarımına olan yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı ölçebileceği bir portfolyo içeriği beklemektedir. Bu portfolyo oyun hikayesi üzerinden sinopsis, outline ve diyagram olmak üzere toplamda üç bölümden oluşmalıdır. Bu içeriğe ek olarak oyun içinde kullanacağınız karakterlerin ve konseptin tasarımını da ekleyebilirsiniz.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında öğrenci kabul eder.

Eğitim Ücreti: $49.250CAD

Oyunculuk Temelleri
Acting Essentials

16 hafta süren bu temel eğitim ile öğrenciler hızlandırılmış temel oyunculuk eğitimi alır. Bu eğitim süresince oyunculuk üzerine temel bilgiler edinir, genel hatlarıyla tüm sisteme hakim olurlar. Öğrenciler 4 aylık oyunculuk eğitimi sonrası yine oyunculuğun 1yıllık diploma programına katılabilirler.

Kabul şartı: İngilizce Dil Yeterliliği.

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos, Ekim 

Vancouver Film School Fiyatları: $10.500CAD

Sinema ve Televizyon için Oyunculuk

Sinema ve Televizyon için Oyunculuk
Acting for Film and Television

Beden – Ses eğitimleriyle beraber sahne, sinema – tv kamera onu oyunculuk alanlarında uzmanlaşabileceğiniz 12 aylık oyunculuk bölümde VFS’nin sunmuş olduğu interaktif eğitim sistemiyle beraber film yapımcılığı ve senaryo bölümlerinden de alacaginiz ortak derslerle mezuniyet sonrası birer profesyonele dönüşebilirsiniz. Kanada’da alaninda en buyuk sirketler ve oyunculuk ajanslariyla iyi ilişkileriyle bilinen Vancouver Film School mezuniyet sonrasi uluslararasi öğrencilere de oyunculuk alaninda basariya ulaşabilecekleri kapilar açmaktadır.

Kabul Şartı : 4 aylik Temel oyunculuk eğitimi veya monolog

Başlangıç Tarihleri: Ocak, Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos, Ekim

Vancouver Film School Ücreti: $30.500CAD

Vancouver Film School’a başvuru için gerekli belgeler;

 • Portfolyo
 • İngilizce dil puanı (TOEFL yada IELTS)
 • CV
 • Niyet mektubu
 • Referans mektubu (2 adet)
 • Diploma

1. seviye İngilizce dil yeterliliği gereken bölümler;

 • Oyunculuk Temelleri
 • Canlandırma ve Konsept Sanat
 • Görsel Sanatlar ve Tasarım Hazırlık Programı
 • Film ve Televizyo programları için Makyaj
 • Görsel Medya için Ses Tasarımı

Gerekli İngilizce sınav skorları;

Cambridge CAE, FCE  Level C
IELTS 6.0 Akademik
LPI Level 4
TOEIC 700
TOEFL IBT 68, PBT 520
 1. 1
  Dil Okullarından Direk Geçiş Seviyeleri için Tıklayınız
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Kaplan International English Upper Intermediate
  ILAC (International Languages Academy of Canada) Level 13
  ILSC (International Language Schools of Canada) A1 Level  (University Pathway Program)
  Inlingua Victoria Campus Level 3B
  Inglingua Vancouver Campus Level 3B
  International House Level 1
  King George International College, (EPE) Başarı Puanı %85
  VEC (Vancouver English Centre) Level 11
  VGC Language School Level 7, Başarı Puanı %80
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2.seviye İngilizce dil yeterliliği isteyen bölümler;

 • 3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi
 • Sinema ve Televizyon için Oyunculuk
 • Klasik Animasyon
 • Dijital Tasarım
 • Film Yapımcılığı
 • Oyun Tasarımı
 • Programming for Games, Web and Mobile – Oyun, İnternet ve Mobil Programlama
 • Writing for Film and Television – Sinema ve Televizyon için Senaryo Yazarlığı

Gerekli İngilizce sınav skorları;

Cambridge CAE, FCE  Level C
IELTS 6.5 (Akademik)
LPI Level 5
TOEIC 785
TOEFL IBT 80, PBT 550
 1. 1
  Dil Okullarından Direk Geçiş Seviyeleri için Tıklayınız
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Kaplan International English Advanced
  ILAC (International Languages Academy of Canada) Level 15
  ILSC (International Language Schools of Canada) A2 Level  (University Pathway Program)
  Inlingua Victoria Campus Level EAP 1
  Inglingua Vancouver Campus Level  4A
  International House Level 2
  King George International College, (EPE) Başarı Puanı %85
  VEC (Vancouver English Centre) Level 12
  VGC Language School Level 7, Başarı Puanı %80
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vancouver Film School Türkiye Resmi Temsilcisi Anka Study, tüm kayıt ve seyahat organizasyon işlemlerini Ücretsiz olarak yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bize info@ankastudy.com adresinden yazabilir yada 0312 433 1 500 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Vancouver Film School 2018 Fiyatları

Vancouver Film School 2017 Fiyat Listesi

Sinema Televizyon

 1. 1
  Oyunculuk Temelleri
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Oyunculuk Temelleri Ocak 2017 $10.500CAD
  Oyunculuk Temelleri Mart 2017 $10.500CAD
  Oyunculuk Temelleri Mayıs 2017 $10.500CAD
  Oyunculuk Temelleri Haziran 2017 $10.500CAD
  Oyunculuk Temelleri Ağustos 2017 $10.500CAD
  Oyunculuk Temelleri Ekim 2017 $10.500CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 2. 2
  Oyunculuk
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Sinema ve Televizyon için Oyunculuk Ocak 2017 $30.500CAD
  Sinema ve Televizyon için Oyunculuk Mart 2017 $30.500CAD
  Oyunculuk Mayıs 2017 $30.500CAD
  Sinema ve Televizyon için Oyunculuk Haziran 2017 $30.500CAD
  Sinema ve Televizyon için Oyunculuk Ağustos 2017 $30.500CAD
  Sinema ve Televizyon için Oyunculuk Ekim 2017 $30.500CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 3. 3
  Film Yapımcılığı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Film Yapımcılığı Ocak 2017 $53.250CAD
  Film Yapımcılığı Mart 2017 $53.250CAD
  Film Yapımcılığı Mayıs 2017 $53.250CAD
  Film Yapımcılığı Haziran 2017 $53.250CAD
  Film Yapımcılığı Ağustos 2017 $53.250CAD
  Film Yapımcılığı Eylül 2017 $53.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 4. 4
  Görsel Medya için Ses Tasarımı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Görsel Medya için Ses Tasarımı Ocak 2017 $43.250CAD
  Görsel Medya için Ses Tasarımı Nisan 2017 $43.250CAD
  Sound Design for Visual Media Ağustos 2017 $43.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 5. 5
  Senaryo Yazımı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Film ve Televizyon Programları Senaryo Yazımı Ocak 2017 $28.250CAD
  Film ve Televizyon Programları Senaryo Yazımı Nisan 2017 $28.250CAD
  Film ve Televizyon Programları Senaryo Yazımı Ağustos 2017 $28.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 6. 6
  Makyaj Tasarımı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Film ve Televizyon Programları için Makyaj Tasarımı Ocak 2017 $46.750CAD
  Film ve Televizyon Programları için Makyaj Tasarımı Mayıs 2017 $46.750CAD
  Make-up Design for Film&Television Program Eylül 2017 $46.750CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 7. 7
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Ocak 2017 $30.500CAD
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Mart 2017 $30.500CAD
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Mayıs 2017 $30.500CAD
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Haziran 2017 $30.500CAD
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Ağustos 2017 $30.500CAD
  Görsel Sanatlar ve Tasarıma Hazırlık Programı Ekim 2017 $30.500CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Programlama & Tasarım

 1. 1
  Oyun Tasarımı
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Oyun Tasarımı Ocak 2017 $49.250CAD
  Oyun Tasarımı Mayıs 2017 $49.250CAD
  Game Design Eylül 2017 $49.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 2. 2
  3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi Ocak 2017 $53.250CAD
  3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi Mart 2017 $53.250CAD
  3D Animation and Visual Effects Mayıs 2017 $53.250CAD
  3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi Haziran 2017 $53.250CAD
  3D Canlandırma ve Görsel Efekt Eğitimi Ağustos 2017 $53.250CAD
  3D Animation and Visual Effects Ekim 2017 $53.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 3. 3
  Oyun, Internet ve Mobil Programlama Eğitimi
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Oyun, Internet ve Mobil Programlama Eğitimi Mart 2017 $49.250CAD
  Oyun, Internet ve Mobil Programlama Eğitimi Haziran 2017 $49.250CAD
  Programming for Games, Web + Mobile Ocak 2018 $49.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 4. 4
  Animasyon
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Animasyon Ocak 2017 $33.500CAD
  Canlandırma ve Konsept Sanat Mayıs 2017 $33.500CAD
  Animation and Concept Art Eylül 2017 $33.500CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 5. 5
  Klasik Animasyon Eğitimi
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Klasik Animasyon Eğitimi Ocak 2017 $30.500CAD
  Klasik Animasyon Eğitimi Mayıs 2017 $30.500CAD
  Classical Animation Eylül 2017 $30.500CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 6. 6
  Dijital Tasarım Eğitimi
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Vancouver Film School Program Başlangıç Tarihi Fiyatları
  Dijital Tasarım Eğitimi Ocak 2017 $42.250CAD
  Dijital Tasarım Eğitimi Mayıs 2017 $42.250CAD
  Digital Design Eylül 2017 $42.250CAD
  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vancouver Film School ile ilgili detaylı bilgiler, kayıt şartları ve burslar ile ilgili ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı için bizimle iletişime geçiniz;

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Konu Seçiniz (gerekli)

İletiniz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.