Oakwood Friends School

Oakwood Friends School

Oakwood Friends School Hakkında Bilgiler

Oakwood Friends School, Amerika Birleşik Devletleri New York’ta, Poughkeepsie’deki Spackenkill Yolu’nda 66 dönümlük bir kampüste yer almaktadır. 200 yıldan daha fazla bir süredir varolan köklere sahiptir. New York’un en eski yatılı ve gündüz okulu olan Oakwood, öğrencilerin işbirliğine, sosyal sorumluluklara ve yüksek akademik standartlara sahip olmalarını sağlamayı hedefler. İlk öğrenciler arasında Susan B. Anthony’nin babası Danial Anthony ve kadın hakları aktivisti ve sosyal reformcu Lucretia Mott vardı. Oakwood’un ilk uluslararası öğrencileri 1860’ta eğitim almaya başladı. Bugün Oakwood, farklı ülkelerden, farklı eyaletlerden ve New York kasabalarından gelen öğrencilerle çeşitliliğe olan güçlü bağlılığını sürdürmektedir.

Neden Oakwood Friends School’u Seçmelisiniz

  • Oakwood Friends School, öğrenme topluluğu içinde hızla bir güven ve destek duygusu oluşturur.
  • Okulun birçok eğitim programı vardır ve bu programların her biri sizin geleceğiniz için katkı sağlar.
  • Oakwood Friends School eğitmenleri öğrencilere her anlamda destek olmanın yanı sıra, öğrencinin öğrenme profilinin sözlü ve yazılı analizlerini yaparak daha faydalı bir eğitim programı oluştururlar.
  • Otobüsler, ana bölgelerde yaşayan öğrenciler için ücretsizdir ve her alana ulaşım desteği sağlar.

Oakwood Friends School Eğitim Programları

Lise Eğitim Programı

Oakwood lise eğitim programı 9 ila 12. sınıflardaki öğrencilere hizmet vermektedir. Ders müfredatı öğrencilere eleştirel düşünmeyi, bilgiyi analiz etmeyi, değerlendirmeyi ve yeni fikirleri anlamaya açık olmayı öğretmek için tasarlanmıştır.

Ortaokul Eğitim Programı

Oakwood ortaokul eğitim programı, öğrenci merkezli küçük sınıflarda uygulamalı ve deneyimsel öğrenmeyi vurgular. Sanat, fotoğraf, müzik ve drama programların ayrılmaz bir parçasıdır.

Uluslararası ESL Programları

Oakwood Friends School’daki Temel ESL (İkinci Dil Olarak İngilizce) Programı, destekleyici bir öğrenme ortamı ve dört dil becerisini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) uygulamak için geniş fırsatlar sunar.

Oakwood Friends School Öğrencileri

Sanat Programları

Oakwood, her öğrencinin yaratıcılığına ilham veren son derece zengin bir sanat programına sahiptir. Fotoğraf ve dijital tasarımdan, müzik kompozisyonu ve tiyatro prodüksiyonuna kadar Oakwood öğrencileri çok çeşitli sanatsal disiplinler ve kurslar arasından seçim yapıyor. Sanat programı, sanata yeni gelenlerin yanı sıra, alanda kariyer yapmaya adanmış olanlara, sanatsal seslerini besleyici ve zorlu bir ortamda keşfetme fırsatı sunar.

Oakwood Friends School Ücretleri

Eğitim Ücretleri
Orta Okul Eğitim Ücreti $28,335
Lise Eğitim Ücreti $34,740

İletişim Bilgileri

Adres: 22 Spackenkill Rd, Poughkeepsie, NY 12603, Amerika Birleşik Devletleri

Telefon: +1 845-462-4200

Fax:

Website: oakwoodfriends.org

Kuruluş Tarihi: 1796

İletişim Formu