Florida Prep Academy

1961’de kurulan Florida Prep, Florida’nın önde gelen özel kolej hazırlık okuludur.Yatılı ve gündüz okulu olan Florida Prep, 21. Yüzyıl Becerileri ve Değerleri programımızın platformu oluşturan altı unsura dayanan ileri görüşlü bir akademik müfredat sunmaktadır.Bu unsurlar Karakter, Yaratıcılık, Topluluk Önünde Konuşma, Takım Oluşturma, Gerçek Dünyada Problem Çözme ve Liderlik’tir. Program, geleneksel akademik müfredatımızı kaplarken aynı zamanda öğrencileri 21. yüzyıl pazarının taleplerini karşılamak için gereken yaşam becerileriyle donatıyor.

Florida Prep Academy

Neden Florida Prep Academy’i Seçmelisiniz

  • Florida Prep, öğrenme topluluğu içinde hızla bir güven ve destek duygusu oluşturur.
  • Florida Prep’te ana hedef, öğrencinin en yüksek akademik potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmaktır.Bunu başarmak için, güçlü yönlerine ve gereksinimlerine uyan kapsamlı bir akademik plan oluşturmak için her öğrenciyle ayrı ayrı çalışılır. Ayrıca, her öğrencinin mümkün olan maksimum sayıda seçeneğe sahip olmasını sağlamak için çalışılır.
  • Florida Prep, yerli ve yabancı öğrencilerimizin öğrenim masraflarını karşılamak için akademik başarı bursları, aile ve teşvik ödülleri şeklinde katkı sağlamaktan gurur duymaktadır.
  • 11 dönümlük yemyeşil tropikal bir arazide yer alan Florida Hazırlık kampüsü, tam boyutlu bir spor sahası, beyzbol ağları, spor salonu, açık hava konser alanı, tenis kortları, peyzajlı bahçeler ve bir araya gelmek, sohbet etmek veya yalnızlık aramak için birçok yer sunmaktadır.

Florida Prep Academy Eğitim Programları

Lise Eğitim Programı

Florida Prep lise eğitim programı 9 ila 12. sınıflardaki öğrencilere hizmet vermektedir. Florida Prep’in 4 Yıllık Planları, Florida Prep’teki lise kariyeri boyunca öğrencilere ve ailelerine rehberlik etmek için tasarlanmıştır. Planlar, Rehberlik Direktörümüzün onayı ile öğrenci tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve / veya değiştirilebilir. Kendilerine akademik olarak sürekli meydan okumak isteyen öğrenciler, yaz aylarında çalışmalarına devam etmeye ve akademik yıl boyunca sunulan ek çalışma fırsatlarından yararlanmaya teşvik edilir.

Ortaokul Eğitim Programı

5. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrenciler, beş çekirdek sınıf, iki seçmeli ders dönemi ve ayrı bir öğle yemeği saati olan yedi dönemlik bir program boyunca dönüşümlü olarak çalışırlar. Gün boyunca, tüm öğrencilere Bilim, Sosyal Bilimler, Matematik ve İngilizce’nin temel alanlarında eğitim verilecektir. Her kurs için gerekli olan temel bilgileri sağlamlaştırmaya yardımcı olmak için, bu konularla ilgili saha gezileri düzenli olarak yapılır.

Uluslararası ESL Programları

Florida Prep, belirli sınıf kullanımı ve İngilizce’de genel olarak etkili iletişim için destek ve hazırlık aracı olarak normal akademik yıl boyunca bir İngilizce Dil Programı (ESL) sunar. Program öğretmenlerimiz kendini çocuğunuzun başarısına adamıştır ve gerektiğinde okuldan sonra ek yardım sunar.

Florida Prep Academy Ücretleri

Eğitim Ücretleri
Eğitim Ücreti $40,500
Yatılı Eğitim Ücreti $59,050

İletişim Bilgileri

İnternet Sitesi

Adres: 1950 South Academy Dr, Melbourne, FL 32901, Amerika Birleşik Devletleri

Telefon: +1 321-723-3211

İletişim Formu