Columbia Üniversitesi

Columbia üniversitesi eğitim ücretleri ve başvuru şartlarında hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için başvuru ve yurtdışı eğitim danışmanlık firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Columbia üniversitesi Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski üniversitelerinden biridir. ABD’nin New York üzerinde bulunan en eski üniversitedir. Uzun yılların tecrübesi ile eğitim kalitesinde dünyanın en iyi eğitim merkezlerinden biri olarak görülmektedir.

Columbia üniversitesi Ivy League üniversitelerinden biridir. Columbia üniversitesinde eğitim almak isteyen öğrenciler akademik açıdan başarılı olmak zorundadırlar. Dünyanın her bölgesinden öğrenci başvurusu alan bu üniversite öğrenci alımında oldukça titiz davranmaktadır.

Columbia üniversitesi fiyatları ve başvuru şartları hakkında daha fazla bilgi almak için danışmanlık ofisimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Columbia Üniversitesi Ücretleri

Columbia üniversitesi ücretleri yıllık olarak lisans ve yüksek lisans ücretleri olarak değişiklik gösterir. Üniversite eğitim ücretleri yıllık olarak ödenir. Bu ücretler yaşam masrafları dahilinde değildir.

  • Columbia Üniversitesi yılık lisans eğitim ücreti: $59.430
  • Columbia Üniversitesi yıllık yüksek lisans eğitim ücreti: $48.390

Columbia Üniversitesi Konumu