CATS Academy Boston

CATS Academy Boston

CATS Academy Boston Hakkında Bilgiler

CATS Academy Boston, Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts eyaletinde bulunan Boston şehrinin Braintree bölgesinde konumlanan uluslararası bir yatılı okuldur. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kendine çeken birinci sınıf eğitim programları sunulur. Bu uluslararası öğrenci topluluğunda en iyilerden olmayı ve en iyi üniversitelerde nasıl yer alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

CATS Academy’nin birincil odak noktası, öğrencilerini Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversitelere yerleştirmektir. Üniversitelere kabulün test ve sınav puanlarına dayandığı diğer birçok ülkeden farklı olarak, ABD üniversiteleri ve kolejleri öğrencilerin sadece sınav puanlarını değil, birçok şeyi dikkate alır. CATS Academy Boston programları öğrencilerin yeteneklerini geliştirir, onları çok yönlü bir birey haline getirmeye odaklanır. Bu yaklaşım, öğrencilerin sadece Amerikan üniversitelerine girmelerini değil, aynı zamanda başarılı olmalarını da sağlar. Okul hakkında daha fazla bilgi almak için okul broşürünü inceleyebilirsiniz veya Anka Study Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden CATS Academy Boston’da Eğitim Almalısınız?

  • Amerika’nın en iyi üniversite hazırlık programlarından birini sunar. En iyi 100 Amerikan üniversitelerine yüzde 30 kabul oranı sunmaktadır.
  • Okulun burs olanakları oldukça geniştir.
  • Amerika’nın en iyi yatılı okullarından biridir. Okulun oldukça geniş ve kullanışlı tesisleri vardır.
  • 100’den fazla okul görevlisi mutluluğunuz ve güvenliğinizi sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapar.
  • İngilizceyi ikinci dil olarak öğrenmek için seçilebilecek en iyi okullardan biridir.

CATS Academy Eğitim Programları

Lise Diploması Programı

Bu program, ABD’deki en iyi üniversitelerden birinde okumak için mükemmeldir. Tutkularınızı ve ilgi alanlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak, çok sayıda çeşitli seçmeli ders, ders dışı kulüp ve aktiviteler sunulur.

İngilizce Eğitim Programları

9. veya 10. sınıfta düşük seviye İngilizceniz varsa, Akademik İngilizce Programına (AEP) veya CATS Ekstra Programına katılabilirsiniz. Bu kurslar size gerekli dil becerilerini sağlayacak ve sizi daha üstün sınıflara hazırlayacaktır.

Akademik Yıl Programları

Akademik Yıl Programları, bir dönem veya tam bir akademik yıl boyunca CATS Academy Boston’daki Amerikan lise hayatını deneyimleme şansı sunar. Öğrenci değişim programı olarak da bilinen bu program Lise 1-2 veya 3. sınıfta tavsiye edilmektedir.

CATS Academy Boston Öğrencileri

Yaz Programları

Eğitim sistemine adapte olup ABD üniversitelerine başvurma anlayışı kazanırken, üniversiteler ve kariyer bilginizi genişletmek için CATS Boston yaz programına katılabilirsiniz.

CATS Academy Boston Bölümleri

Creative Arts
English Literature
English as a Second Language
Mathematics
Science
Social Science
World Languages
Technology

Konaklama Seçenekleri

  • Yatılı Konaklama:

Okulun yurtları, okula kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Bütün odalarda Wi-Fi bağlantısı vardır, odalar tek kişilik veya paylaşımlı olarak kullanılır. Odalara sadece okul öğrencilerinin erişim izni vardır, ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti sağlanır.

  • Aile Yanı Konaklama:

Okula yakın bir bölgede bir aileyle birlikte yaşayabilirsiniz. Bu seçenek size gerçek Amerikan kültürünü deneyimleme fırsatı sunar ve İngilizcenizi bir aile ortamında pratik yapmanıza olanak tanır.

İletişim Bilgileri

Adres: 2001 Washington St, Braintree, MA 02184, Amerika Birleşik Devletleri

Telefon: +1 857-400-9700

Fax:

Website: catsacademyboston.com

Kuruluş Tarihi: 2012

İletişim Formu
×

Merhaba!

Danışmanlarımıza WhatsApp'tan ulaşmak için aşağıdaki kutucuklara tıklayabilirsiniz.

×