BPP University

BPP Universitesi

BPP University Hakkında Genel Bilgiler

BPP University, 2013 yılında eğitim yatırımcısı dergisi tarafından İngiltere’nin en iyi yüksek öğrenim sunan okulu seçilmiş, iş dünyasına ve mesleğe adanmış bir üniversitedir. İş yaşamında saygın işletmeler ve kuruluşlarla olan bağlarıyla, adaylara son derece saygın bir meslek eğitimi vermeyi hedeflemektedir.

Programlar; hukuk, işletme, sağlık ve finans alanlarında olup, bu alanda oldukça saygın profesyoneller ve işverenlerle beraber tasarlanmıştır. Alanlarında profesyonel ve deneyim sahibi olan eğitmenler akademik bilgi ve pratik becerinin yanı sıra, sizi sektörde rekabet edebilecek güce ve beceriye sahip kişiler haline getirir.

BPP Üniversitesi, aynı zamanda size iyi bir kariyer ve gelecek hazırlamak için; mesleki organizasyonlarda, kişisel danışmanlıkta, iş görüşmeleri için CV hazırlamada, başvuru formları ve mülakat süreçlerinde de destek olmaktadır. Mezuniyetinizden bir yıl sonrasında da size gerekli akademik desteği sağlamaktadır. Üç yıllık lisans eğitimlerinin yanı sıra, iki yıllık hızlandırılış dereceler de sunmaktadır.

Bpp Üniversitesi eğitim merkezleri; Londra, Londra City, Londra Holborn, Londra King’s Cross, Londra Shepherd’s Bush, Londra Waterloo ve İngiltere’nin geri kalanında, Birmingham, Manchester, Liverpool, Leeds Park Row, Leeds Whitehall Quay, Bristol ve Abingdon’dadır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, mesleğinize başlamak için ideal bir konumda olursunuz. Akademik kariyerinizi ilerletmeyi isterseniz Bpp Üniversitesinin lisansüstü programları kariyerinizi bir üst noktaya taşımanızda da size yardımcı olacaktır.

BPP Üniversitesi Fakülteleri

BPP University hem çoklu kampüs seçenekleri, hem de eğitim sonrası sunduğu iş imkanları ile alanında İngiltere Üniversiteleri arasında en başarılı üniversitesidir.

Hukuk Fakültesi

Birleşik Krallıktaki önde gelen hukuk firmalarının 60’ından fazlasının stajyerlerini hukuk eğitimi için Bpp Üniversitesi Hukuk okuluna göndermeleri tesadüf değildir. Hukuk fakültesi; alandaki başarısıyla birçok aday tarafından tercih edilir.

Hukuk okulu Londra’da Holborn ve Southbank’ta bulunmaktadır. Ayrıca Birmingham, Bristol, Leeds, Liverpool, Cambridge ve Manchester’da merkezleri de mevcuttur.

Hukuk Alanında Sunulan Programlar

LLB (Hons) Lisans

Bu program 2020 yılında yapılacak düzenleme için araştırma ve gelişme aşamasındadır. 2020 yılında tekrar eğitime devam edilecektir.

Higher Rights of Audience (HRA) Mesleki Gelişim Programı

BPP University Hukuk Fakültesi tarafından verilen bu eğitimde ceza kanunları ve hukuksal değerlendirmeler sonucunda kazanç-performans oranlarınızı yükseltmeniz hedeflenmektedir. Profesyonel kabiliyetlerinizi ve kazanç performansınızı geliştirecek olan bu programın sonunda BPP Professional Education Limited tarafından bitirme sertifikası alacaksınız.

Bu program Civil Higher Rights of Audience ve Criminal Higher Rights of Audience olarak ikiye ayrılmaktadır.

Fiyat listesi ve program başlangıç tarihleri: Higher Rights of Audience

BPP Universitesi Fakülteleri
Graduate Diploma in Law (GDL) Yüksek Lisans

GDL, hukuk fakültesi mezunları için, bir avukat olarak gelecekteki kariyerinizde başarılı olmanız için gereken temel hukuki bilgi ve profesyonel becerileri kazandırmayı amaçlayan bir programdır. GDL mezunlar, çok çeşitli aktarılabilir beceriler sunabildikleri için genellikle mezuniyet sonrası uluslararası hukuk şirketleri tarafından işe alınırlar.

Programdan mezun olan öğrencilerin %96.5’i mezuniyet sonrası iş teklifi alır ve 60’ın üzerinde BPP University ile anlaşmaları yüksek kaliteli şirketlerde çalışma hayatına atılır. Kariyer garantisi sunulan bu programda öğrenciler kendi kariyer planlarını iş bulamama gibi bir durumu düşünmeden tasarlamaktadır.

Program hakkında bilgiler ve fiyatlar: Graduate Diploma in Law

Legal Practice Course (LPC) Yüksek Lisans

Amacınız bir avukat olmaksa, BPP University LPC programı mümkün olan en iyi hazırlığı sağlar. Simüle edilmiş müşteri portföyleri ile öğretilen, derinlemesine yasal bilgi, ticari farkındalık ve işverenlerin aradığı pratik becerileri kazanacaksınız. Bu yüzden tam zamanlı ve yarı zamanlı lisansüstü öğrencilerin % 96,5’i mezuniyet sonrası çalışmaya başlamaktadır.

Hukuki kariyerinizi geliştirmeye yardımcı olacak nitelikli avukatlarla, firmalarla ve şirket içi ekiplerle bağlantı kurarak bilgi edinebilirsiniz. İleri teknoloji ürünü Hukuk Teknolojisi İnovasyonu ve Tasarımı opsiyonel modülü ile rekabette öne geçebilirsiniz. Kariyer hedeflerinize uygun uygulama alanlarını geniş bir yelpazedeki seçmeli dersler ile keşfedebilirsiniz.

Program hakkında bilgiler ve fiyatlar: Legal Practice Course

Bar Professional Training Course (BPTC) Yüksek Lisans

Tecrübeli avukatlar tarafından verilen savunuculuk ve temsil etme becerilerinin yanı sıra, herhangi bir hukuki durumda en geniş olay örgüsü tahmin ve verileri ile uygulamalı olarak eğitim sunan bu programda, avukat olmak isteyen adaylara mezuniyet sonrası iş bulma garantisi verilmektedir.

BPTC’yi başarıyla tamamladığınızda, İngiltere ve Galler Barosu’na çağrılabilirsiniz.

Program hakkında bilgiler ve fiyatlar: Bar Professional Training Course

Bar Transfer Test (BTT) Yüksek Lisans

BPP Üniversitesi Hukuk Fakültesi, BTT programı Bar Standards Board (BSB) tarafından onaylanmış bir eğitim programıdır. Bu program ile İngiltere ve Galler Barosunda pratik yapmaya hak kazanabilirsiniz. İngiltere’nin önde gelen Bar Professional Training Course (BPTC) profesyonel deneyime sahip uzman eğitmenlerden uygulamalı eğitim alma şansı yakalayabilirsiniz.

Program hakkında bilgiler ve fiyatlar: Bar Transfer Test

Level 3 Paralegal (Legal Services) Yüksek Öğretim Sertifikası

Hukuk, hızlı düşünmenin, detayların doğruluğuna dikkatin hayati nitelikte olduğu yoğun bir alandır. Rolünüzde yasal konular, işlemler, müşteri talepleri ve meslektaş taleplerine yardımcı olmayı öğreneceksiniz. Bunlar genellikle hassas veya karmaşık sorunlara bağlıdır. Ekibin destekleyici bir üyesi olarak, hazırlık çalışmalarına, belgelerin hazırlanmasına ve araştırmaların yapılmasına da katılacaksınız. Örneğin uyuşmazlık çözümü, ticari / kurumsal uygulama ve emlak gibi birçok yasal uzmanlık edineceksiniz.

Bu program, pratik, uygulamalı yaklaşımı, başarılı bir Paralegal olmak için gereken akademik dengeyle birleştirir. Takımınızın hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğu tüm desteklerin nasıl sağlanacağını ve müşteri gereksinimlerinin nasıl karşılandığını öğreneceksiniz. Sözlü ve yazılı iletişim becerilerinizi geliştirecek, böylece profesyonellik ve hassasiyetle doğru bir şekilde rapor verebileceksiniz.

Program sonunda nitelikli bir Paralegal olacaksınız ve geniş bir kariyer fırsatına sahip olacaksınız. Başarılarınız çok değerli, aktarılabilir olacak. Kariyerinizi hukuk mesleği içindeki diğer alanlara ve seviyelere yönlendirme yetisine sahip olacaksınız.

Program hakkında bilgiler ve fiyatlar: Paralegal

Hazırlık & İngiliz Dili Çalışmaları

Bu üniversite eğitimi, adayın sosyal hayatında ve gelecek kariyerinde ki dil yeteneğini ve güvenini artırmayı hedeflemektedir. Yükseköğrenime adayı hazırlarken, gerekli programlar ve dersler geliştirilmiştir.

Bpp Üniversitesi Hazırlık ve İngilizce çalışmaları okulu, Londra Shepherd’s Bush da kurulmuştur.

Sağlık Fakültesi

Bpp Üniversitesi bünyesinde bulunan sağlık yüksekokulu, donanımlı bir şekilde mezun olmanız adına kaliteli tesis imkanları ve profesyonel eğitmenleriyle adayları geleceğe hazırlar. Bpp Üniversitesi Sağlık yüksekokulunda; psikoloji, hemşirelik, kayropraktik, diş hekimliği, sağlık ve sosyal bakım eğitimleri mevcuttur.

Esas olarak Londra’da, Abingdon ve Manchester’da bulunan tesislerimiz ihtiyaç duyulan kapsamlı destek ve kaynakları adaylara sunmaktadır.

İşletme Fakültesi

Bpp Üniversitesinin İşletme Fakültesi; İşletme, Muhasebe, Yönetim, Bankacılık ve Finans alanlarında eğitim sunmaktadır. Bu programlar; kendi işletmesini kurmak, aile şirketini geliştirmek yada kurumsal bir şirkette çalışmak isteyenler için profesyonel yeterlilik sağlar. İster Londra isterseniz de Manchester’da öğrenim görün, üstün tesisleri ve mesleki çevresiyle kurum sizi ilk günden itibaren kurumsal dünyaya hazırlar.

BPP Üniversitesi Bölümleri

İşletme Alanında Sunulan Programlar

 • BSc (Hons) Accounting and Finance
 • BSc (Hons) Business Management with Finance
 • BSc (Hons) Business Management
 • BSc (Hons) Business Management with Finance
 • BSc (Hons) Banking and Finance

 

Sağlık Alanında Sunulan Programları

 • Integrated Undergraduate Masters in Chiropractic (MChiro)
 • Bachelor in Dental and Oral Sciences (Hons) (BDOS)
 • BSc (Hons) Psychology
 • BSc (Hons) Nursing (Diploma to Degree)
 • Higher Education Certificate in Health and Social Care
 • Pathway to Higher Education Certificate in Health
 • Pathway to Higher Education Certificate in Psychology

 

Uluslararası Öğrenciler için Sunulan Hazırlık Programları

 • International Foundation Certificate in Business Management
 • International Foundation Certificate in Legal Studies
 • International Foundation Certificate in Psychology
BPP Üniversitesi Bölümleri

BPP University 2019 Yaz Okulu Fiyat Listesi

BPP University Law School (£1,200 excl. accommodation)

03 July – 14 July 2019: Introduction to International Business Law
17 July – 28 July 2019: Introduction to Civil and Criminal Law

BPP University Business School (£1,200 excl. accommodation)

03 July – 14 July 2019: Introduction to International Business
17 July – 28 July 2019: Introduction to Entrepreneurship

BPP University Dental Institute (£5,000 excl. accommodation)

03 July – 28 July 2019: Dental Summer School

BPP University School of Foundation and English Language Studies (£995 excl. accommodation)

17 – 28 July 2019 & 31 July – 11 August 2019:

 • English for Legal Professional
 • English for Business and Accounting Professionals
 • English for Healthcare Professionals
 • English for Hospitality Professionals
 • English for Educators

Anka Study BPP University Türkiye Resmi Temsilcisidir. BPP Üniversitesi için yapacağımız işlemler tamamen ücretsizdir.

BPP Üniversitesi için daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz danışmanlık desteğimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz;

BPP University Nerede?

Offical Website

Adres: BPP House, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, London W12 8AA

Telefon: +44 0333 122 68 36

İletişim Formu