Atlas Language School Dublin

Atlas Dublin

Atlas Language School Dublin Hakkında Bilgiler

Atlas Dil Okullarında misyon, her öğrencinin her gününü unutulmaz hayat ve öğrenme deneyimiyle dil seyahat programına dönüştürmektir. Öğrencilerimize bizimle geçirdikleri vakit boyunca; dil sınıfları, öğrenci destek, konaklama, sosyal ve kültürel aktivite programları dahil her hususta en yüksek seviyede hizmet sağlamaktayız.

Atlas, Portobello House’ta konumlanmış, Büyük Kanal’a bakan Dublin’in kalbindeki güzel manzaralı bir binadır. Okul, öğrenci kafeteryası, bilgisayar odası, büyük öğrenci salonu ve 25 adet büyük ve parlak sınıfları ile ülkedeki en iyi olanakları sunmaktadır.

Atlas Dil Okulları’nın mükemmel tesisleri ve olanakları, deneyimli ve ilgili kadrosu, birçok çeşit kapsamlı kursları bizi büyük şehir Dublin’de öğrencilerin bir numaralı aranan tercihi yapmaktadır.

Atlas Dil Okulunda Eğitim ve Programlar

Atlas Dil Okulları’nda Hazırlık Dil Öğrenimini bütün öğrencilere her seviyeyi objektif yanlarıyla açıkça tamamlayarak geliştirdik. Bizimle olma süreniz 2 hafta, 8 hafta ya da 1 yıl olarak değişse bile sizlere bireysel amaçlarınızda stratejik temelli, açık ve net öğrenim tasarlamakta yardım ediyoruz.
Öğrencilere haftada bir özel eğitmenle ders, aylık olarak öğrenme amaçları ve hedefleri üzerine akademik özel ders ve haftalık sınıf testi uygulanmaktadır. Aynı zamanda IELTS, TOEIC ve Cambridge sınavlarına hazırlık için deneyimli ve uzman kadro ile birlikte çalışmaktayız.

Öğleden sonra üst düzey akademik kadro ile serbest ders çalışma kulübü ve tamamıyla yerli tam donanımlı öğretmenlerle eğitimin kalitesini yukarılara taşımaktayız. Öğrenciler için seçmiş olduğumuz haftalık programlar seviyelerine göre ve ilgi çekici olarak düzenlenmiştir.

Program Listesi

 • Genel İngilizce
 • GE Fluency Plus
 • GE Fluency Intensive 25
 • GE Fluency Intensive 30
 • Fluency Plus Sınav Hazırlık Programı
 • Cambridge İlk Hazırlık FCE
 • IELTS Hazırlık
 • Atlas Study & Work Placement
 • Atlas Professional
 • Fluency Intensive Business
 • Atlas Junior
 • Lise Programı
 • Öğretmen Eğitim Programı

 

İrlanda’da Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Yıllar boyunca arkadaş canlısı ve deneyimli olduklarına güvendiğimiz, öğrencilerimizi İrlanda’da geçirdiği vakit boyunca ağırlayan ailelerimizle güçlü bağlar kurmuş bulunmaktayız. Öğrenciler, aile yanı konaklamada odalarını bir öğrenciyle paylaşmayı ya da tek kalmayı kendi isteklerine göre seçebilmektedir. Bir grup halinde talep edilmediği ve aynı aileden olunmadığı sürece öğrenciler aynı ülkeden gelen bir öğrenciyle aynı odada kalamamaktadır.

Öğrenci Yurtları

Aile yanı konaklama istemeyen öğrenciler için modern, tam donanımlı hizmeti olan, şehir etrafında kısa dönemlik kiralanabilen yurtlar mevcuttur.

Otel ve Hostel

Öğrencilerimizin İrlanda’da kalırken otel veya hostel gereksinimleri olduğu takdirde yardımcı olmaktan onur duyarız.


İrlanda Sosyal Aktiviteler

Sosyal ve kültürel programlar bizim için büyük önem taşımaktadır. Mümkün olduğu kadar ilgi çekici ve enerjik olması için çok fazla çaba sarf etmekteyiz. Kendini işine adamış sosyal program ve aktiviteleri düzenleyen koordinatörümüz ile öğrencileri bulundukları süre boyunca İrlanda’daki turlara ve ziyaretlere götürüyoruz. Bu tür aktiviteler genel olarak ders sonrası öğlen ve akşama denk gelecek şekilde ders programlarına uyumlu olarak organize edilmektedir. Ayrıca Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin’in manzaralı yerlerine günübirlik ya da hafta sonu gezileri düzenlemekteyiz.

Gezilerde genel olarak ; sanat galerileri ve müze turları, sinema ve tiyatro gezileri, Okul partileri, Bisiklet turları, futbol ve diğer spor aktiviteleri , festivaller, Dublin’in dışına tarihi günübirlik geziler ve Yöresek İrlanda müzikleri geceleri olarak organize edilmektedir.

Neden İrlanda?

İrlanda, yabancıları samimi şekilde karşılaması, gurur duyulan sanatsal geleneği ve baş döndürücü manzaralarıyla ünlüdür. Güvenli, dost canlısı ve eğlenceli, burası dil öğrenmek için mükemmel bir varış yeri!

Dublin; arkadaş canlısı , dinamik ve samimiyetle misafirlerini karşılayan bir şehirdir. Burası dağlarla ve denizle çevrilidir. Dublin, dünyanın her yerinden insanla tanışabileceğiniz uluslararası bir şehirdir. Aynı zamanda İrlanda’nın güzel adasını keşfetmek için harika bir konuma sahiptir.

İletişim Formu