AP Özel Ders

AP Sınavlarında Zorlanıyor Musunuz?

AP Kurslarımız ve Özel Derslerimiz hakkında daha fazla bilgi alarak en iyi sınav sonucuna sahip olun!

AP Özel Ders

Eğitiminizi yurt dışında sürdürmeyi planlıyorsanız, henüz lisedeyken üniversite düzeyinde Advanced Placement (AP) dersleri alarak, yükseköğrenimde başarılı olmak için gereken becerilere sahip olduğunu üniversitelerin öğrenci kabul komitelerine gösterebilirsiniz. Advanced Placement (AP) derslerinin sınavlarında göstereceğiniz başarı, üniversite düzeyinde öğretilen derslere, akademik araştırma ve çalışmalara hazır olduğunu üniversitelerin öğrenci kabul komitelerine göstermenin çok iyi bir yolu, ancak bunun için sizi doğru yönlendirebilecek, alanında uzman rehberlere ihtiyacınız var. Advanced Placement (AP) derslerinizde başarılı olabilmeniz ve sınavlarınızda olağanüstü performans gösterebilmeniz için AP özel ders hizmetleri sunuyoruz.

Deneyimli AP eğitmenlerimizin derslerde uyguladığı kapsamlı öğretim metodolojileri, size yalnızca ilgili derslerin temel konu ve ilkelerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda uygulamaya dayalı gerçek yaşam senaryolarından pratik sonuçlar çıkarmanızı da mümkün kılar. Bireysel öğrenme tercihlerinize, sahip olduğunuz yeterlilik ve becerilere, gelişime açık olan taraflarınıza göre özel hazırlanan AP özel ders deneyimi yalnızca AnkaStudy’de.

Sektördeki En İyi AP Eğitmenleri

Eğitmen 1

AP Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 2

AP Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 3

AP Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

AP Özel Ders Fiyatları

AP özel ders fiyatlarımız, almak istediğiniz derse ve eğitim yöntemine göre farklılık göstermektedir. Grup dersleri ücretleri ile özel ders ücretleri değişmekte olup, grup dersleri birden fazla öğrencinin katılımıyla sağlanırken özel dersler bire bir olarak yapılır.

Online AP Özel Ders

Online AP özel ders hizmetlerimiz ile dünyanın herhangi bir yerinden eğitim programlarımıza katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modelini tercih etmek istemeyenler için tasarlanmış olan online AP özel ders hizmetlerimiz grup dersleri veya özel ders olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilir. Özel ders fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Advanced Placement Programları

Advanced Placement (AP) Nedir?

Advanced Placement (AP), lise öğrencilerine üniversite düzeyinde ders alabilme ve sınavlarına girerek sertifika kazanabilme imkânı sunan bir eğitim programıdır.

Advanced Placement (AP), ABD de dahil olmak üzere pek çok farklı ülkede bulunan çok sayıda yükseköğretim kurumu nezdinde öğrencilerin akademik yeterlilikleri için tamamlayıcı yol oynayarak, üniversiteye yerleşme ve ders kredisi kazanma olanağı sağlar.

Advanced Placement (AP) programı kapsamındaki derslerin müfredatları, College Board’un rehberliği ve yetkisi altında, ilgili akademik disiplinde uzmanlığa sahip eğitimcilerden ve üniversite düzeyinde eğitim veren öğretim üyelerinden meydana gelen bir komite tarafından hazırlanır.

Advanced Placement (AP) programı; matematik, fen bilimleri, yabancı diller, tarih, edebiyat, psikoloji ve ekonomi gibi çok çeşitli disiplinleri kapsayan 30’dan fazla ders sunmaktadır. Advanced Placement (AP) dersleri, geleneksel lise müfredatının derinliğini ve karmaşıklığını aşan, titiz ve yoğun çalışma gerektiren yapıları ile bilinir. Advanced Placement (AP) sınavları genellikle her yılın Mayıs ayında gerçekleştirilir. Sınavlar, tipik olarak, bir dizi çoktan seçmeli sorudan ve bunları takip eden ‘essay’ ve problem çözme soruları gibi serbest yanıt gerektiren sınav bileşenlerinden meydana gelir.

Sınav formatı dersten derse farklılık gösterebilir. Advanced Placement (AP) sınavları 1’den 5’e kadar olan bir not baremi üzerinden değerlendirilir. Bu baremde 1 en düşük nota ve 5 ise en yüksek nota karşılık gelir.

Eğitimde Kalite, Gelecekte Başarı

Siz de AP sınavlarınızda olağanüstü puanlar almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz AP özel ders hizmetleri akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik ve dil yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

İletişim Formu