Ankara AP Kursu

Ankara’da AP kursu eğitimi alarak Amerika’da üniversiteye giriş sınavında başarılı sonuçlar elde edebilir ve geleceğiniz için daha iyi bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. AP kurslarımız yüz yüze eğitim ve online eğitim olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğitim fiyatlarımız hakkında bilgi almak için danışmanlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizlere yol göstererek daha tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Ankara Online AP Kursu

AP kurslarımıza online olarak katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Online AP kurslarımız grup dersleri veya özel ders olarak ikiye ayrılır. Grup dersleri birden fazla katılımcıyla gerçekleştirilirken özel dersler bire bir eğitim şeklinde yapılır.

Ankara AP Kursu Fiyatları

Ankara AP kurs fiyatlarımız saatlik olarak 450TL’den başlamaktadır. Grup dersi fiyatları ile özel ders fiyatları birbirinden farklıdır. Ücretlendirme hakkında detaylı bilgi almak için akademimizle iletişime geçerek eğitim koordinatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ankara AP Özel Ders

Ankara’da AP sınavına hazırlık eğitimini özel ders formatında edinerek sınavda daha yüksek başarı elde edebilirsiniz. Eğitmenlerimizin özel ilgisiyle sınav hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini en pratik yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz. Ankara AP özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için eğitim koordinatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu