Amerika Yaz Okulları

Amerika'da Yaz Okulu

Amerika’da Yaz Okulları Hakkında Genel Bilgiler

Amerika’da dil eğitimi öğrencilerimizin en öncelikli tercihlerindendir. Öğrencilerimiz Amerika’da genel olarak New York, Boston, San Diego, Los Angeles, San Francisco, Miami lokasyonlarını tercih etmektedirler. Şehirlerin güvenliği, popüler kültür, doğası, ve aktiviteleri öncelikli tercih nedenlerindendir.

Yaz okullarına 7-17 yaş arası tüm öğrenciler katılabilir. Genel yaz okulları ile birlikte 4-13 yaş arası ebeveynler ve çocuklar için birlikte katılabilecekleri programlarda vardır.

Yaz okulu programlarında haftalık 20 saat dil eğitiminin yanı sıra spor, gezi, bilim, sanat aktiviteleri de bulunmaktadır. Öğrenciler sabahtan öğlene kadar ders alırken, öğleden sonra grup ve bireysel aktivitelere katılır ve eğitimi süresince tüm gün İngilizce konuşma fırsatı bulur.

Ayrıca öğrenciler akademik hazırlık programlarına da katılıp matematik, biyoloji, tarih, kimya gibi dersleri de alabilirler.

Anka Study öğrencinin ihtiyaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun programlar sunmaktadır. Tüm yaz okulu seçim, seyahat organizasyon ve eğitim süresince ücretsiz danışmanlık desteği sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için ücretsiz danışma hattımızı arayabilir yada ofislerimize uğrayabilirsiniz.

İletişim Formu