A Level Özel Ders

A Level Sınavlarında Zorlanıyor Musunuz?

A Level Kurslarımız ve Özel Derslerimiz hakkında daha fazla bilgi alarak en iyi sınav sonucuna sahip olun!

A Level Özel Ders

A Level özel ders hizmetlerimizden faydalanarak A Level sınavlarınızda başarıyı yakalayabilirsiniz.

Advanced Level ya da yaygın olarak adlandırıldığı hâliyle A-Level, öğrencilerin Birleşik Krallık’ta verilen genel eğitim sertifikasının bir parçası olarak aldığı, ders esasına dayalı bir yeterlilik programıdır ve Birleşik Krallık’ta bulunan eğitim kurumları ile birlikte Britanya’ya bağlı olarak faaliyet gösteren eğitim kurum, kuruluş ve uygulayıcıları tarafından orta veya üniversite öncesi eğitimlerini tamamlayan öğrencilere verilen bir tür yeterliliktir.

Öğrenciler, üniversite öğrenimlerine başlamadan önceki iki yıl içerisinde üç ya da daha fazla A-Level yeterliliği için ders alabilirler. Öğrencilerin A-Level yeterlilik sertifikalarını alabilmeleri için bir dizi sınava girmeleri gerekir ve A-Level, her ne kadar Birleşik Krallık merkezli bir yeterlilik programı olsa da dünya genelinde en yaygın olarak kabul gören yeterliliktir.

Deneyimli A Level eğitmenlerimizin derslerde uyguladığı kapsamlı öğretim metodolojileri, size yalnızca ilgili derslerin temel konu ve ilkelerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda uygulamaya dayalı gerçek yaşam senaryolarından pratik sonuçlar çıkarmanızı da mümkün kılar. Bireysel öğrenme tercihlerinize, sahip olduğunuz yeterlilik ve becerilere, gelişime açık olan taraflarınıza göre özel hazırlanan A Level özel ders hizmetleri yalnızca AnkaStudy’de.

Sektördeki En İyi A Level Eğitmenleri

Eğitmen 1

AS Level Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 2

AS Level Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

Eğitmen 3

A2 Level Eğitmeni

Çok yakında eğitmenlerimizi burada görebilirsiniz.

A Level Özel Ders Fiyatları

A Level özel ders fiyatları grup dersleri ve özel ders fiyatları olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğitim programı fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Online A Level Özel Ders

Online A Level özel ders hizmetleri ile dünyanın herhangi bir yerinden eğitim programlarımıza katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modelini tercih etmek istemeyenler için tasarlanmış olan online A Level özel ders hizmetlerimiz grup dersleri veya özel ders olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilir. Özel ders fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Advanced Placement Programları

A Level Nedir?

A-Level yeterliliği, AS-Level ve A2-Level olmak üzere iki bileşenden meydana gelir. Diğer bir deyişle A-Level yeterlilik programı, iki bölüme ayrılır. Bu bölümlerden her biri, bir akademik yıla yayılır ve bu akademik yıl içerisinde tamamlanır.

Programın birinci bölümü, ‘Advanced Subsidiary Level‘, yani AS-Level ve programın ikinci bölümü ise A2-Level olarak adlandırılır. AS-Level kendi içinde bir yeterliliktir ve AS-Level ile A2-Level bir araya gelerek A-Level yeterliliğinin bütününü meydana getirir. Programa dahil olan öğrencilerin genel A-Level notu belirlenirken, AS-Level ve A2-Level not ortalamaları kullanılır.

Ortaöğrenimin 12. yılında, diğer bir deyişle AS-Level yılında, öğrenciler tipik olarak 3 ya da 4 ders seçerler. Oxford Üniversitesi veya Cambridge Üniversitesi (örn. Tıp veya Hukuk) gibi kabul bakımından rekabetin yüksek olduğu üniversiteleri hedefleyen öğrenciler daha fazla ders alabilirler. Bununla birlikte, çoğu üniversitenin A-Level giriş koşulları genellikle üç A-Level notundan ibarettir.

13. yılda ya da A2-Level yılında ise öğrenciler, bir önceki yıl aldıkları derslerin ileri seviyeleri ile devam edebilir ya da yeni dersler alabilirler. Öğrencilerin 13. yılın sonunda gireceği sınavlardan alacakları puanlar, nihai A-Level notlarını belirlemek için kullanılır ve öğrenciler bu sınavlarda her iki yılda aldıkları derslerin içeriğinden sorumludur.

A Level Sınavlarında Zorlanıyor Musunuz?

A Level Kurslarımız ve Özel Derslerimiz hakkında daha fazla bilgi alarak en iyi sınav sonucuna sahip olun!

Eğitimde Kalite, Gelecekte Başarı

Siz de A Level sınavlarınızda olağanüstü puanlar almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz A Level özel ders hizmetleri akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik ve dil yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

İletişim Formu