Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim bir öğrencinin hayatında yaşayabileceği en harika tecrübelerden biridir. Yurtdışı eğitim size eğitimden daha fazlasını sunacaktır. Yepyeni bir kültüre adapte olmak, harika insanlarla tanışmak ve bolca seyahat etmek gibi hazlar, alacağınız kaliteli eğitimin artıları olacaktır.

Neden Yurtdışı Eğitim

Yabancı Dil En Kolay, O Dilin Konuşulduğu Ülkede Öğrenilir

Bir yabancı dili öğrenmenin en eğlenceli yolu, o kültürü de öğrenmektir. Teorik bir dil eğitimi yerine, bir dili yurtdışında yeteri kadar konuşma pratiği yaparken öğrenebilir ve çok daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yurtdışında Eğitim Kültürel Bir Yolculuktur

Evet yurtdışı eğitim harika bir kültürel yolculuktur. Farklı kültürleri, farklı insanları, farklı mimarileri ve farklı mutfakları ve pek çok farklılığı tecrübe edeceğiniz bu seyahat sizi kişisel olarak geliştirecek, ufkunuzu genişletecek, iletişimiz ve adaptasyon yetenekleriniz geliştirecektir.

Kariyerinizde Bir Adım Öne Çıkın

Küreselleşen dünyada aranan eleman olmanın şartlarından birincisi yabancı dildir. Yabancı bir ülkede aldığınız eğitimin size kazandıracağı dil yetenekleri, özgüven ve diğer kişisel beceriler ile hep bir adım önde olacaksınız.

Dünya Vatandaşı Olmak

Sevdiklerinizden uzakta bir hayat kurmaya çabalarken, farklı ülkelere ve şehirlere yapacağınız seyahatlerde edineceğiniz sayısız arkadaş ile bir yandan sosyalliğinizi artırırken bir yandan da dünya vatandaşı olmak için ilk adımları atmış olacaksınız.

Ankastudy, size gerek akademik gerekse iş dünyasında çok büyük kapılar açacak olan yurtdışında dil, lise, üniversite veya  yüksek lisans eğitimi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır. Sizde Cambridge, Oxford, Harvard gibi üniversitelerde lisans yada lisansüstü eğitim alabilirsiniz.

Ankastudy uzman kadrosuyla başta İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde temsil ettiği kaliteli yurtdışı dil okulları, yurtdışı yaz okulu, yurtdışı lise, yurtdışı üniversite ve yurtdışı master programları konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Sosyal yaşantınıza ve kariyer hedeflerinize en uygun üniversite seçimini yapmak Ankastudy ile artık daha kolay. Anka Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, size özel ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı sunarken; karar verme aşamasında, başvuru ve kayıt aşamasında, vize başvurularınızda, oryantasyon ve yolculuk sürecinde ve eğitiminiz süresince 7/24 yanınızda olacaktır.

Ad Soyad*

E-posta Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Katılmak İstediğiniz Program

İkamet Ettiğiniz Şehir*

İletiniz

About M. Fatih Görgünoğlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı