Yurtdışında Yaz Okulu

Yurtdışında Summer Session

Yurtdışında Summer Session

Yurtdışında Summer Session programları her yaz dünyanın dört bir yanından binlerce uluslararası üniversite öğrencisinin katıldığı, birçok alanda akademik dersler seçebileceği ve kendi üniversitesinde kredi olarak saydırabileceği eğitim programlarıdır. Summer session programına katılmış öğrenciler, program içinde almış oldukları modüllerin kredilerini , Türkiye’de öğrencisi oldukları üniversiteye transfer edebilirler.

Öğrenciler, Summer Session altında, dünyanın en iyi üniversitelerinde örneğin University of California Los Angeles, University of California Berkeley , Domus Academy gibi Amerika ve Avrupa üniversitelerinde eğitim alabilirler.

Programın ilk koşulu İngilizce yeterliliğidir. Kayıtlı olduğu program ve üniversitede %100 İngilizce öğrenim gören öğrenciler dışında genellikle öğrencilerden TOEFL, IELTS gibi sınavlardan orta üzeri düzeyde yeterlilik istenmektedir.

Programlar 3 haftadan 10 haftaya kadar farklı sürelerde planlanabilir. İşletme, Yönetim, Hukuk, Tasarım gibi alanlardan dersler alabilmek mümkündür.

 1. 1
  Amerika'daki Summer Session Okulları

  UCLA Summer Session
  UC Berkeley Summer Session
  UC Irvine Summer Session
  UCSD Summer Session

 2. 2
  Avrupa'daki Summer Session Okulları

  Universita Bocconi
  Universita Cattolica Summer Session
  IED Summer Session
  NABA Summer Session
  Domus Academy Summer Session

Ad Soyad*

E-posta Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Yurtdışı Eğitime Ayırabileceğiniz Ortalama Aylık Bütçe ($/£/€)*

Katılmak İstediğiniz Program*

İkamet Ettiğiniz Şehir*

İletiniz