Referanslarımız

AnkaStudy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak referans aldığımız öğrencilerimiz ile gurur duymaktayız. Buraya yazamadığımız 100 lerce öğrenci referanslarımızdan biri de siz olabilirsiniz.

AnkaStudy ailesine katılarak kariyerinize ve geleceğinizi şekillendirin.

Ankastudy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile olan maceram, internette yurtdışı eğitimi için danışmanlık hizmeti veren firmaları araştırırken keşfedip fiyat bilgisi almak için yanlarına gittiğimde başladı.Fiyatlarının çok uygun olması ve hırsları nedeniyle AnkaStudy'i tercih ettim. Diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan firmalarda "sen buraya giremezsin, sen şuraya girmezsin, bu üniversitenin başvurusu çok zor yapamayız" tarzı laflar duydum. AnkaStudy de ise "biz sana buradan kabul almayı başarırız" demeleri beni cezbetti.Tüm başvuru süreci boyunca size gereken belgeyi anında bildirip, onu hazırlamanız için size vargücüyle yardım eden bir kuruluş. Sadece size üniversite ile aracılık sağlayıp gereken belgeleri hazırlamanıza yardımcı olmakla kalmıyor vize alma sürecinizde ve gideceğiniz yerde size kalacak yer bulmada da yardım ediyorlar.Son derece ilgili ve profesyonel bir kuruluş, yurtdışına eğitim almaya gideceklere tek tavsiyemdir. Ben yardımları sayesinde hayalimdeki üniversitede eğitim alıyorum, emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

İhsan Ata Durgun - Talinn Teknoloji Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

İnternette yüzlerce yurtdışı eğitim danışmanlığı arasında kaybolmuşken bir arkadaşımın tavsiyesi ile keşfettiğim AnkaStudy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına öncelikle yaşamayı en çok istediğim ülkede çok keyifli bir üniversite bölümü seçmeme yardımcı oldukları için ve aynı zamanda güvenilir, her an ulaşılabilir, sonuç odaklı, pozitif ve sıcak kanlı elemanlarla çalıştıkları için çok teşekkür ederim. Uygun fiyatlı olmaları ve her adımı titizlikle takip ederek işlerini özenle yaptıkları hiç düşünmeden herkese tavsiye ederim.

Birce Kocer - Marbella Design Academy - Mimarlık

Yurtdışında yüksek lisans yapmak için çeşitli ülkelerde okul ve bölüm araştırma konusunda bana yardımcı olduğu için İrem Yılmaz'a teşükkür borçluyum. Sürecin başından itibaren, geçmiş bilgi ve deneyimlerimi baz alarak gelecek kariyer planlamama uygun olan üniversite ve bölüm araştırma konusundan tavsiye edilen üniversiteler ve gerçekleştirilen başarılı görüşmeler nihayetinde alınan kabuller ile Amerika ve İngiltere'de arzu ettiğim yüksek lisans programına yerleşmemde göstermiş olduğunuz gayret ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.Özellikle aklıma takılan her konuda bana bir telefon kadar uzak olmanız, her karşılaştığım soruna, alanında araştırma yaparak ve geçmiş tecrübelerinizle çözüm bulmanız beni bu süreçte çok rahatlatmıştır. Bir kez daha yurtdışı eğitim danışmanı arayacak olsam sizi seçeceğimden eminim. İş ve aile hayatınızda size mutluluklar diler, yeni projelerde çalışmak arzusu ile büyük şükranlarımı sunarım.Sevgilerle.

Selman Yılmaz - Vergi Müfettişi

Eğitim öncesi ve eğitimim sırasında verdiği bilgiler ve ilgisiyle Avustralya maceramın daha kolay ve keyifli bir hale gelmesini sağlayan Onur Ceylan'a çok teşekkür ederim. En az 20 yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisine gittim ve sonunda Onur Abi ile çalışmaya karar verdim. Bu karardaki en büyük etken de kendisinin hem Avustralya hem de Amerika'da yaşamış olmasıydı. Tecrübeleri Avustralya yaşamımda çok ama çok faydalı oldu. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim.Sydney için HARİKA diyorum. Çok ama çok kozmopolit bir şehir ve burda size değer verildiğini anlıyorsunuz. Sydney doğal güzellikleri, plajları, gece yaşamı ve festivalleri ile muazzam bir şehir. Dil okulu bünyesinde İngilizce öğrenmek için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer.

Emre Gül - Mechanical Engineer

Şuan Kings Colleges'ın Boston'daki Amerika başkanı Barrack Obama'nın da Harvard Üniversitesinden önce eğitim aldığı Pine Manor College kampüsünde üniversite öncesi dil okulu eğitimi almaktayım. Okulum, Boston ve buradaki herşey harika.Yasemin hanıma üniversite ve dil okulu konusunda yönlendirmeleri ve desteği için çok teşekkür ederim. Yasemin hanımın aile seçimi, üniversite seçimi ve bölge seçiminde en doğru kararı vermemi sağladığını düşünüyorum. AnkaStudy ailesi her konuda bana ve aileme çok destek oldu.Eğitim hayatıma bu denli büyük etkilerinden dolayı AnkaStudy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına çok şey borçluyum.

Uysal Kalan - Student

2014 yılında beni San Diego'ya yönlendiren Onur Bey'e hayatımdaki en iyi deneyimleri edinmeme danışmanlık ettiği için AnkaStudy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına ve Onur Bey'e teşekkür ederim.Yaklaşık 18 aylık Amerika tecrübemde beni hiç yalnız bırakmadılar. İngilizcemi çok iyi geliştirip bunun dışında kendisinin yönlendirmesi sayesinde San Diego Expriences firmasında çalışma fırsatı buldum.Ayrıca Information Technology alaninda sertifika programı yaptım ve şuan dünyanın her yerinde bağlantılarımı kullanarak iş yapabilir hale geldim. Gelecekteki hayatımda bu deneyimlerimle cok iyi işler yapacağıma inanıyorum.

Hurşit Akpınar - Business Owner