Amerika Dil Okulları

Amerika dil okulları tam size göre! İngilizce günümüzde heryerde konuşulan evrensel bir dil haline gelmiştir. Çoğu uluslararası sınav İngilizce yapılmaktadır. Pratik anlamda İngilizcenizi geliştirebileceğiniz gibi akademik anlamda da ingilizcenizin gelişmiş olması gerekmektedir. İş hayatınızda bile kolaylık sağlayacak olan ingilizce farklı kültürler tanımak için de önemlidir. Çeşitli program seçenekleri ile Amerika dil okullarında dil eğitimi alabilirsiniz. Konaklama ve okul alternatifleri ile bir adım öne çıkan Amerika dil eğitimi için farklı şehir, iklim ve kültürlerle sizleri beklemektedir. Bilim, sanat ve kültürün merkezlerinden biri olan Amerika her türlü kritere göre her türlü dil öğrenme seçeneğini sizlere sunmaktadır.

Her ulustan, dinden, kültürden insanları barındıran Amerika, özgürlükler ve fırsatlar ülkesidir. Amerika dil okullarında alacağınız kaliteli ingilizce dil eğitimi sayesinde, iş hayatınızda ve yaşamınızda önünüzdeki seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Amerika dil okullarında dil eğitimi için hangi şehir derseniz; New York, Miami, Boston, Ohio, Berkeley, Washington, Seattle, San Diego ve sayamadığımız onlarca dünya şehriyle sizleri unutulmaz bir maceraya çıkaracaktır.

Sunulan programların esnekliği ve çeşitliliği ile büyüleneceksiniz. Genel ingilizceden iş ingilizcesine, pratik ingilizceden hukuk-tıp ingilizcesine, akademik ingilizceden, TOEFL GMATGRE – SAT ingilizcesine kadar birçok program seçeneği ile sizleri karşılayacak olan Amerika dil okullarında ve dil eğitiminde bizler de size en iyi fiyat garantisini sunuyoruz. Amerikan dil okulları yorumlarını eski öğrencilerimizden dinleyebilirsiniz. Amerika’da dil okulu forum şeklinde olan yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Amerika dil okullarını mı merak ediyorsunuz? Amerika dil okullarında eğitim mi görmek istiyorsunuz? Yazımızın devamını kaçırmayın.

Amerika Dil Okulları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kampüs içi eğitim sayesinde, hayat tecrübeniz artacaktır. Kampüste yaşamanın verdiği tüm fırsatlardan tamamiyle yararlanacaksınız. Kütüphane, havuz, öğrenci yemekhaneleri gibi olanaklar sizleri karşılayacak. Her seviyeye uygun ve konaklama alternatifleri olan özel dil okulları da sizleri beklemektedir. Aynı okulun birçok şehirdeki merkezi sayesinde seçim yaparken esnek olabileceksiniz. En iyi üniversite ve okulların sertifikalarını alıp kariyerinize büyük katkıda bulunacak, Amerika’da üniversite düşünürseniz ingilizce öğrenirken okullarla kontak kuracak ve ilerideki kabullerinizi güçlendireceksiniz. Yoğun, bire bir, sınav hazırlık seçenekleri olan kurslarla iyi bir eğitim alacaksınız. Amerika dil okulları ekşi sözlük yazarlarına göre de bir numaradır.

Amerika dil okulları ingilizce dil eğitimi için gidiyorsanız unutmayın ki çalışma hakkınız yok. Ayrıca Amerika dil okulları ingilizce dil eğitimi için sağlık sigortası şarttır. Konaklama seçenekleriniz arasından seçim yaparken öğrencinin istekleri ile dil kursu seçeneklerinin en iyi kesiştiği nokta uzmanlarımızca tesbit edilir. Aile yanında kalabilir böylece Amerikan kültürüne hakim olabilir, evde de dil gelişimine devam edebilirsiniz. Burada size kültür, dil ve uygun bütçe beraber sunulur. Aile yanı konaklama bütçe açısından daha uygundur. Öğrenci apartmanları ikinci seçenektir. Bura ise özgür yaşamayı seven rahatına düşkün öğrencilerimizin seçimidir. Dostluk ilişkilerinizin gelişeceği bir diğer seçenek de öğrenci yurtlarıdır. Amerika’da eğitim almak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Amerika dil okullarında dil eğitiminin ilk ve tek şartı karar vermek ve bunu doğru yurtdışı eğitim danışmanları ile eyleme dökmektir.

Sonrasında Amerika dil okulu fiyatları, Amerika dil okulları vizesi ve amerika dil okulları tavsiyesinde sizlere ücretsiz danışmanlık yapabilmemiz için bize başvurun. Ayrıca Amerika dil okulu fiyatları 2018 için de bilgi alabilirsiniz.  Bunun yanında Amerikada dil okulu tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Amerika’da Dil Eğitimi ve Çalışma İzni

Amerika dil okullarında dil eğitiminde hiçbir şekilde çalışma izni yoktur ancak sonrasında orada dokuz aydan fazla kalırsanız(staj, sertifika programaları)  OPT(optional practical training) yani 1 yıl yaşama ve çalışma hakkı kazanırsınız! Amerika’da dil eğitimi alanlar için vize işlemleri dahil.

 

Amerika Dil Okulu İçin Vize ve Diğer Gerekli Evraklar

Bu evraklar, okullar ve vize için gereklidir.

*Başvuru formları
*Pasaport fotokopisi
*Banka mektubu
*Sponsor mektubu

Vize Ayrıntıları için Amerika Vize sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Amerikada Dil Okulu Fiyatları

 1. NEW YORK
 2. LOS ANGELES, CA

  KAPLAN INTERNATIONAL Westwood
  KINGS COLLEGES
  KAPLAN INTERNATIONAL Whittier College
  UCLA – American Language Centre
  FLS
  SPRACHCAFFE

 3. SAN DIEGO, CA
 4. SAN FRANCISCO, CA

  KAPLAN INTERNATIONAL
  LSI
  EUROCENTRES
  St.Giles
  ILSC
  CONVERSE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH

 5. BERKELEY, CA

  KAPLAN INTERNATIONAL Berkeley
  UC BERKELEY EXTENSION

 6. BOSTON, MA

  FLS
  KINGS EDUCATION
  KAPLAN INTERNATIONAL
  KAPLAN INTERNATIONAL FENWAY
  LSI
  EUROCENTRES
  SPRACHCAFFE
  STAFFORD HOUSE (BOSTON ACADEMY OF ENGLISH )

 7. CHICAGO, IL
 8. MIAMI, FL
 9. LAS VEGAS, NV
 10. SEATTLE, WA
 11. PHILADELPHIA, PA
 12. PORTLAND, OR
 13. CORVALLIS, OR
 14. SANTA BARBARA, CA
 15. TAMPA, FL

  INTO

 1. EAST LANSING, MI

  EUROCENTERS

 2. NEW JERSEY

  KINGS COLLEGES
  CPLC EDUCATION CENTERTER

 3. COOKEVILLE,TN

  FLS

 4. TEMPE, AZ

  ARIZONA STATE UNIVERSITY

 5. IRVINE, CA

  KAPLAN INTERNATIONAL
  UC IRVINE

 6. ORANGE COUNTY, CA

  SPRACHCAFFE

 7. LOCK HAVEN, PA

  FLS

 8. MISSION VIEJO, CA

  FLS

 9. MADISON, WI

  WISCONSIN ESL INSTITUTE

 10. GAINESVILLE, FL

  UNIVERSITY OF FLORIDA ENGLISH INSTITUTE

Amerika Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Dünyanın süper gücü olan Amerika hakkında bu bilgileri duyunca çok şaşıracaksınız. Amerika hakkında ilginç bilgiler ağzınızı açık bırakacak. Amerika hakkında bilinmesi gereken bu bilgiler sizleri büyüleyecek. Hiç de bilindik olmayan bu yönleri eğitim için Amerika’yı seçmeden önce mutlaka bilinmelidir. Abd ile ilgili gerçekleri öğrendikçe daha güzel gezi planları yapacaksınız.

 • Dünyada yazılan tüm twitler Amerikan Ulusal Kütüphanesinde arşivlenmektedir.
 • Amerika, düşman ilan ettiği ülkelerden 33 kat daha fazla askeri harcama yapıyor.
 • Gelelim efsanelere konu olan Coco Cola markasına. Abd’de bu içecekleri taşıyan şoförlerin kimyasal madde taşıma lisansı olması gerekmektedir.
 • Amerikan inanç sistemi de ilginizi çekecektir çünkü Amerikalıların yüzde 25i reankarnasyona inanmaktadır.
 • Amerika’da her yerde sergilenen Amerikan bayrağını görebilirsiniz.
 • Tavuk yemeyi seven bir ülkeden bahsediyoruz. ABDde her gün 22 milyon tavuk yenmektedir.
 • Amerikan korku filmlerinden bildiğimiz 13 sayısının kötü uğruna o kadar inanılır ki birçok otelde 13 sayılı oda bulunmaz. Hatta 13 sayılı kat bile bulunmamaktadır.
 • Amerikan reklamlarını hepimiz biliriz. Örneğin Michel Jordan’ın oynadığı bir reklam Nike’ın tüm personelinden fazla para kazandırdı.
 • Amerikanın Hawaii eyaletinin alfabesinin sadece 12 harfi bulunmaktadır.
 • 4000 m2 pizza İtalya’da değil Amerika’da tüketilmektedir.
 • Amerikan vatandaşlarının 8de 1 i mutlaka McDonalds’da çalışmıştır.
 • Amerikalıların yarısı uzaylılara inanmaktadır.
 • ABD’nin resmi dili İngilizce değildir çünkü resmi dili yoktur.
 • Apple firması Amerikaan hazinesinden daha zengindir.

 

Amerika Eyaletleri Hakkında İlginç Bilgiler

Eyaletlerinin kendi yasalarını yapma hakkı bulunan ABDnin anayasası sadece bir sayfadır. Hatta bazı eyaletlerde halk oylamasıyla ABDden ayrılma hakkı bulunmaktadır.

ALASKA: Yüzölçümü en çok, nüfus yoğunluğu en az olan bölgedir. 1867 yılında 7.2 milyon dolar karşılığında Rusya’dan satın alınmıştır.

COLORADO: Colorado’nun başkenti Denver’dır ve burda ilk cheeseburger üretilmiş ve buradan dünyaya yayılmıştır. Ayrıca dünyanın ilk rodeosu da bu eyalette gerçekleşmiştir. South Park dizisi de bu eyalette oluşturulmuştur.

CONNECTICUT: Massachusetts’den sonra eşcinsel evliliğin izin verildiği ikinci eyalettir. 2008 yılında izin verildiğinden beri yaklaşık 17 bin eşcinsel evlilik gerçekleşmiştir.

GÜNEY DAKOTA: Vergi cennetidir çünkü en düşük kişisel vergiye sahip eyalettir.

KUZEY DAKOTA: Eyalette diğer eyaletlerin tersine hiç deprem olmamıştır. Ayrıca en temiz havaya sahip eyalettir. Burada Kuzey Avrupalılar çoğunluktadır. Diğer yarısı Alman kökenlidir. En fazla kilise de bu eyalette bulunur.

DELAWARE: 1787 yılında anayasayı ilk kabul ettiği için Birinci Eyalettir. Naylon maddesi bu eyalette bulunmuş, hatta astronotların kıyafetleri bu eyalette üretilmektedir.

FLORIDA: 1969 yılında uzaya giden ilk gemi olan Apollo 11 bu eyatin Cape Canaveral üssünden fırlatılmıştır.

GEORGIA: Dünyanın en büyük akvaryumu bu eyalette bulunmaktadır( Georgia Aquarium).

HAWAII: Bu adalar grubu ABDnin sonuncu yani 50. eyaletidir. Burası ayrıca Birleşik Krallığın da bayrağını taşır. Bu dostluğun bir simgesidir.

INDIANA: Michael Jackson bu eyaletin Indianapolis şehrinde doğmuş ve müziğiyle herkesi büyülemiştir.

IOWA: Bu eyalet, en çok etanol yakıtı üreten ve sigortacılığın başkenti sayılan bir eyalettir.

KALIFORNIA: ABDnin en kalabalık eyaletidir. Ayrıca en büyük ekonomiye de sahiptir. Ülke olsaydı dünyanın ilk onuna girerdi.

KANSAS: Nüfusu sadece 160bindir ve ovalardan oluşan boş arazileri ile ünlüdür. Bu eyalette bolca hortum çıkar.

KENTUCKY: Bu eyalet arabalarıyla ünlüdür. Toyota, Ford ve Chevrolet fabrikaları bu eyalette bulunur.

KUZEY KAROLINA: Golf tutkunuysanız bu eyalet tam size göredir. Geniş ve güzel golf arazileri ile ünlüdür.

LOUSIANA: İsmi Fransız krallarından gelir. 1803 yılında Napolyon tarafından 80milyon franka satılmıştır. Müzik seviyorsanız cazın doğuş yeri buradır.

MASSACHUSSETS: Basketbolun doğuş yeridir. Voleybol da bu bölgede icat edilmiştir. Birçok otomobil markasına ve yedek parça sanayilerine ev sahipliği yapar.

NEBRASKA: Çöl ve kurak topraklardan oluşur. Vahşi batı filmlerinin çekildiği yerdir.

NEVADA: Las Vegas şehrinin de bulunduğu kumarın serbest olduğu bölgedir. Bu eyalette çok kolay evlilikler ve sonucunda da çok kolay boşanmalar gerçekleşir.

NEW HAMPSHIRE: ABD seçimlerinin ön seçimlerinin ilk başladığı bölgedir. O yüzden başkanlık adaylarının ilk durağıdır.

NEW JERSEY: Bu eyalette çok fazla milyarder yaşamaktadır. Milyarder eyalet desek yeridir.

NEW MEXICO: Hilton otellerinin doğum yeridir. William Hanna’nın da yaşadığı şehirdir.

NEW YORK: Özgürlük heykeli ve diğerleri diye ayrılır. Hem eyalet hem de şehir ismidir. Borsanın merkezidir.

OHIO: Ohayo ilk trafik lambasının denendiği ve polis arabalarının doğduğu eyalettir. Bayrağı dikdörtgen değil karedir.

OREGON: Bu bölge ülkenin en fazla nüfus yoğunluğuna sahip şehridir. En çok tarımsal üretim ise yine burada yapılır.

RHODE ISLAND: En küçük eyalettir ve ülkede sanayi devrimi burada başlamıştır. Ayrıca ülkedeki çoğu katolik burada yaşar.

TEKSAS: Houston şehrine ev sahipliği yapar. Eyalette halk oylamasından ayrılık kararı çıkması halinde ABDden ayrılabilir.

UTAH: Mormonların yaşadığı eyalettir.

VERMONT: Bu eyalette yaklaşık 400 göl vardır.

VIRGINIA: CIA ve Pentagon buradadır. Burası başkanlar eyaletidir çünkü en çok ABD başkanı buradan çıkmıştır. Ayrıca Amerikan Devriminin çatışmalarının büyük bölümüne de ev sahipliği yapmıştır.

WASHINGTON: Şehir olan Washington ile ilgisi bulunmamaktadır. Kolumbiya nehri de bu bölgede bulunur.

WISCONSIN: Merkez bankasına ev sahipliği yapar.

WYOMING: Eyaletin sınırları yapay oluşmuştur.

İletişim Formu

Ad Soyad*

E-posta Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Katılmak İstediğiniz Program

İkamet Ettiğiniz Şehir*

İletiniz