Blog

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yurtdışı üniversite eğitimi bir çok öğrencinin hayali… Hayallerinizden vazgeçmeyin! Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için sanılanın aksine servet ödemeniz gerekmiyor. Bütçe ve kriterlerinize uygun, üniversite giriş sınavları stresini yaşamadan, YÖK onaylı dünyanın prestijli üniversitelerinde Türkiye maliyetleriyle eğitim almak mümkün.

Türkiye’deki vakıf üniversiteleri ile kıyaslandığında yurtdışı üniversite fiyatları daha ekonomik olabiliyor. Üstelik sadece Ukrayna, Bulgaristan, Macaristan gibi ülkelerde değil; Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Almanya gibi dünyanın en yüksek itibarlı üniversitelerine sahip ülkelerde de…

Evet, artık o uçağa atlayıp dünya çapında eğitim almamanız için hiçbir engeliniz yok! Fakat neden bunu yapmanız gerektiği ile ilgili pek çok neden mevcut. Eğer hala karar veremediyseniz işte sizin için o  nedenlerden bazıları:

Neden Yurtdışı Üniversite Eğitimi

  • Her şeyden önce kaliteli bir eğitim CV’nizi bir adım öne çıkaracaktır.
  • Yurtdışı üniversite eğitimi süresince kazanmış olacağınız tüm dil, stres yönetimi, karar verme gibi yetenekleriniz özgeçmişinizi süsleyecektir.
  • Eğitiminiz süresince tanımış olacağınız insanlarla uluslararası profesyonel iş ağınızı kurmaya başlayacaksınız.
  • Aynı zamanda hem daha fazla özgürlüğe sahip olup hem de daha fazla sorumluluk sahiplenmeyi öğrenecek ve özgüveninizi artıracaksınız.
  • Edineceğiniz tecrübeler ile daha hızlı olgunlaşırken asla spontane ve maceracı oluşunuzdan ödün vermeniz gerekmeyecek.
  • Her şeyden öte kendinize ve geleceğinize çok karlı bir yatırım yapmış olacaksınız.

Eğer ki hala kararsızsanız, emin olun yurtdışında ücretsiz üniversite okumak ve yurtdışında burslu üniversite okumak da mümkün. Anka Study uzman kadrosuyla dünyanın pek çok yerinde sizlere kaliteli ve ekonomik yurtdışı lisans ve lisansüstü programlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda, İrlanda, İtalya, İspanya, Estonya, Almanya ülkelerindeki birçok üniversite, kolej, yüksekokul ve kurum ile Anka Study iş birliği içindedir.

Tamamen öğrencinin akademik geçmişine, bütçesine, hedeflerine ve beklentilerine en uygun üniversite seçimini yapmak Anka Study‘nin uzman kadrosu ile artık çok kolay. Firmamız size özel ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı sunarken; karar verme aşamasında, başvuru ve kayıt aşamasında, vize başvurularınızda, oryantasyon ve yolculuk sürecinde ve eğitiminiz süresince 7/24 yanınızda olacaktır. 

 

Yurtdışı eğitim fiyatları ve yurtdışı üniversite eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi için bize ücretsiz danışabilirsiniz;

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Uncategorized , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir