Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DİL OKULU

Yurtdışında dil okulu öğrenciye yabancı dilini akıcı şekilde geliştirme, bulunduğu ülkenin kültürel ve yaşamsal

dil-okuluları

Dil Okulu Hakkında Merak Ettiklerinizi Bu Sayfada Bulabilirsiniz

farklılıklarını öğrenme ve öğrendiği yabancı dili hayatın her alanında kullanma fırsatı sağlamaktadır.

Dil okulu programları, yurtdışında öğrencilerin yabancı dil öğrenmek veya dil seviyelerini geliştirmek amacıyla katılabilecekleri, süresi minimum 1 haftadan başlayıp 52 haftaya kadar sürdürebilecekleri programlardır. Dil okullarında, genel dil eğitimi, akademik dil eğitimi, çeşitli sınav hazırlık programları, birebir özel dersler, mesleki yabancı dil eğitimi gibi pek çok çeşitli programlar sunulur.

Dil gelişimi 4 kısım olarak gelişmektedir; Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma. Yurtiçinde dil eğitimi alan öğrencilerimizin konuşma becerilerini yeterince geliştiremediği, duyduklarını tam olarak anlayamadıkları gözlenmektedir.

Yurtdışında dil eğitim programlarında ise öğrenciler konuşma ve dinleme becerilerini çabuk ve kalıcı bir şekilde öğrenmekte ve Yurtiçi eğitime göre çok kısa bir sürede yabancı dillerini geliştirmektedirler.

Anka Study olarak öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun eğitim çözümleri sunabilmek için Amerika Dil Okulu, Almanya Dil Okulu, Avustralya Dil Okulu, Kanada Dil Okulu, İngiltere Dil Okulu, İrlanda Dil Okulu, İtalya Dil Okulu, İspanya Dil Okulu, Malta Dil Okulu, Fransa Dil Okulu, Rusya Dil Okulu, ve Yeni Zelanda Dil Okulu prestijli yüzlerce okulun resmi temsilciliğini yapmaktayız. Temsilcisi olduğumuz tüm okullar için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Dil Okulu Seçimi

Anka Study danışmanlarının ilk önceliği gideceğiniz sürede icerisinde yabancı dilinizi maksimum seviyede geliştirmenizi sağlamaktır. Bu nedenle danışmanlarımız aday öğrencilere öncelikle seviye tespit sınavı uygulamaktadır. Daha sonrasında öğrencinin dil seviyesi, süre limiti, hedefleri, bütçesi, eğitim almak istediği şehir/iklim özellikleri, ve daha sonraki eğitim ya da profesyonel hedeflerine göre seçenekler sunulur. Ardından seçenekler  ve nedenleri detaylı bir şekilde öğrenciye ve velilere anlatılır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise öğrencinin mevcut durumunun eğitim almak istediği ülkenin vize koşullarına uygun olması.

Akademik eğitimlerine yurtdışında devam edecek öğrencilerin ise program seçimlerinde bir sonraki programına uygunluğu, direk geçiş imkanları ya da mesafe olarak yakınlığına dikkat edilmelidir.

Hangi Programı Seçmeliyim?

Çalıştığımız kurumlar öğrencilerimizin kariyer hedeflerine uygun programlar sunmaktadır. Kurs programı seçerken öğrencinin eğitim amacının iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Sınav hazırlık programları, Akademik dönemler, genel ve yoğun kurslar, yaz okulları, anne çocuk programları, dil artı mesleki dil kursları, mesleki dil eğitimi gibi eğitim amacınıza uygun pek çok seçenek bulunmaktadır.

Örneğin öğrenci dil eğitimi aldığı sürede çalışmak isterse, öğrencilere çalışma hakkı tanıyan Avustralya, İrlanda gibi ülkeler tercih edilmektedir. Böylelikle dil okulunda öğrendiğiniz yabancı dili profesyonel alanlarda uygulama şansı yakalarken hem uluslararası dil tecrübenizi geliştirebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Dil eğitiminden sonra sertifika, diploma, lisans, yüksek lisans gibi programlara devam edecek öğrencilerimizin seviyelerine göre daha yoğun, akademik programlara katılması tavsiye edilmektedir. Dil eğitimini profesyonel kariyer hedefleri doğrultusunda alacak öğrencilerimize ise dil artı mesleki dil kursları ya da dil artı sertifika kursları önerilmektedir.

18 yaş altı öğrencilerimiz için kısa süreli yaz kursları önerilmektedir. Bu kurslarda öğrencilerimiz dil seviyelerini geliştirirken aynı zamanda diğer ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte uluslararası kültürleri öğrenme ve hayat boyu arkadaşlıklar geliştirme fırsatı bulmaktadırlar.

Süre kısıtlaması olmayan öğrenciler için ise Genel İngilizce programları sunulmaktadır. Bu programlarda öğrenci dil yeteneğini geliştirirken aynı zamanda bulunduğu şehirde daha fazla zaman geçirmekte ve sosyalleşebilmektedir. Ayrıca genel programa katılan öğrenciler çalışabilecekleri bir ülkede eğitim görüyorlar ise çalışmak için daha çok zaman bulabilirler.

Anka Study

ADIM ADIM DİL EĞİTİMİ

1

Size Özel Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öncelikle öğrencilerin yabancı dil öğrenme veya geliştirme amacına uygun program, ülke ve okul önerileri için tamamen ücretsiz danışmanlık sağlanır. Öğrencilerin İngilizce seviyelerine, hedeflerine, bütçelerine ve beklentilerine göre uygun program önerileri tecrübeli danışmanlar tarafından yapılır.

2

Karar Verme

Ülke, okul ve dil eğitim programı belirlerken tamamen amaca, öğrencinin zamanına, bütçesine ve kişiler beklentilerinize göre sunulan tüm seçenekler kıyaslanır ve en doğru tercih için karar verilir. Karar aşamasından sonra dil okulu kayıt işlemleri başlatılır.

3

Başvuru ve Kayıt Aşaması

Okul ve program kararı verildikten sonra başvuru için pasaport fotokopisi alınır,başvuru formu doldurulur ve okul kayıt ücreti ödenir. Okulların Türkiye temsilcisi olarak öğrenci adına tüm kayıt işlemleri yapılır.

4

Vize Başvurusu

Vize kategorisine uygun evrak listesi belirlenir ve randevu görüşmesi organize edilir. Randevu öncesinde mülakat ile ilgili tüm detaylar öğrenciyle paylaşılır ve öğrenci vize görüşmesine hazırlanır.

5

Gidiş Öncesi Oryantasyon ve Yolculuk

Vize başvurusu onaylandıktan sonra planlanan gidiş tarihine göre konaklama, uçak bileti, havaalanı transfer ve seyahat sigortası organizasyonu yapılır. Seyahat için gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra gidiş ile ilgili oryantasyon yapılır. Gidiş öncesi konaklamanız için okula ya da konaklama sağlayıcısına ve havaalanı karşılama hizmeti için uçuş bilgileriniz iletilir ve gidiş ve pasaport kontrolü için seyahat dosyanız size özel hazırlanır.

6

Eğitim Aşaması

Okullar eğitimin ilk gününde yeni öğrenciler için program içeriği, okul olanakları ve bölgeyi tanımak için yararlı olan, çeşitli aktivitelerle dolu oryantasyon programları düzenlerler. Bununla birlikte kayıt işlemleri yapılır ve seviyeye göre uygun sınıfa yerleştirilmek için seviye tespit sınavı düzenlenir.

7

Eğitim Süresince Anka Study ile İletişim

Eğitim süreniz boyunca AnkaStudy ile iletişim devam eder. Program sonuna kadar sorunsuz katılımınız için 7/24 destek sağlanır.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları 2018

Dil okulu fiyatlandırmaları yapılırken hesaplamalar haftalık bazda yapılır. Öğrencinin gideceği hafta sayısı ile o hafta sayısına karşılık gelen fiyat çarpılır. Okulların fiyatlandırma politikalarına göre kayıt ücreti, materyal ücreti, havaalanı karşılaması, ve konaklama yerleştirme ücreti gibi ücretler fiyata eklenir. Konaklama fiyatları öğrencinin seçimine göre belirlenir. Aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci yurtları, özel daire gibi opsiyonlar vardır. Okulların uyguladıkları indirimler sadece kurs ücretine yansıtılır, konaklama ücreti veya sigortaya indirim uygulanmaz. Güncel indirim ve promosyonlar için mutlaka danışmanlarımıza ücretsiz danışınız.

Dil Okulu Fiyatları İçin Tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.