Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dil Okulu

Dil okulu programları, yurtdışında öğrencilerin yabancı dil öğrenmek veya dil seviyelerini geliştirmek amacıyla katılabilecekleri, süresi minimum 1 haftadan başlayıp 52 haftaya kadar sürdürebilecekleri programlardır. Dil okullarında, genel dil eğitimi, akademik dil eğitimi, çeşitli sınav hazırlık programları, birebir özel dersler, mesleki yabancı dil eğitimi gibi pek çok çeşitli programlar sunulur.

Amerika’da Dil Okulu
İngiltere’de Dil Okulu
Kanada’da Dil Okulu
Avustralya’da Dil Okulu
İrlanda’da Dil Okulu
Malta’da Dil Okulu
Yeni Zelanda’da Dil Okulu
Almanya Dil Okulu
İtalya’da Dil Okulu
Ispanya’da Dil Okulu

ADIM ADIM DİL EĞİTİMİ

1.Size Özel Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öncelikle öğrencilerin yabancı dil öğrenme veya geliştirme amacına uygun program, ülke ve okul önerileri için tamamen ücretsiz danışmanlık sağlanır. Öğrencilerin İngilizce seviyelerine, hedeflerine, bütçelerine ve beklentilerine göre uygun program önerileri tecrübeli danışmanlar tarafından yapılır.

2.Karar Verme

Ülke, okul ve dil eğitim programı belirlerken tamamen amaca, öğrencinin zamanına, bütçesine ve kişiler beklentilerinize göre sunulan tüm seçenekler kıyaslanır ve en doğru tercih için karar verilir. Karar aşamasından sonra dil okulu kayıt işlemleri başlatılır.

3.Başvuru ve Kayıt Aşaması

Okul ve program kararı verildikten sonra başvuru için pasaport fotokopisi alınır,başvuru formu doldurulur ve okul kayıt ücreti ödenir. Okulların Türkiye temsilcisi olarak öğrenci adına tüm kayıt işlemleri yapılır.

4.Vize Başvurusu

Vize kategorisine uygun evrak listesi belirlenir ve randevu görüşmesi organize edilir. Randevu öncesinde mülakat ile ilgili tüm detaylar öğrenciyle paylaşılır ve öğrenci vize görüşmesine hazırlanır.

  1. Gidiş Öncesi Oryantasyon ve Yolculuk

Vize başvurusu onaylandıktan sonra planlanan gidiş tarihine göre konaklama, uçak bileti, havaalanı transfer ve seyahat sigortası organizasyonu yapılır. Seyahat için gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra gidiş ile ilgili oryantasyon yapılır. Gidiş öncesi konaklamanız için okula ya da konaklama sağlayıcısına ve havaalanı karşılama hizmeti için uçuş bilgileriniz iletilir ve gidiş ve pasaport kontrolü için seyahat dosyanız size özel hazırlanır.

6.Eğitim Aşaması

Okullar eğitimin ilk gününde yeni öğrenciler için program içeriği, okul olanakları ve bölgeyi tanımak için yararlı olan, çeşitli aktivitelerle dolu oryantasyon programları düzenlerler. Bununla birlikte kayıt işlemleri yapılır ve seviyeye göre uygun sınıfa yerleştirilmek için seviye tespit sınavı düzenlenir.

  1. Eğitim Süresince Anka Study ile İletişim

Eğitim süreniz boyunca AnkaStudy ile iletişim devam eder. Program sonuna kadar sorunsuz katılımınız için 7/24 destek sağlanır.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Fiyatlandırmalar yapılırken hesaplamalar haftalık bazda yapılır. Öğrencinin gideceği hafta sayısı ile o hafta sayısına karşılık gelen fiyat çarpılır. Okulların fiyatlandırma politikalarına göre kayıt ücreti, materyal ücreti, havaalanı karşılaması, ve konaklama yerleştirme ücreti gibi ücretler fiyata eklenir. Konaklama fiyatları öğrencinin seçimine göre belirlenir. Aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci yurtları, özel daire gibi opsiyonlar vardır. Okulların uyguladıkları indirimler sadece kurs ücretine yansıtılır, konaklama ücreti veya sigortaya indirim uygulanmaz. Güncel indirim ve promosyonlar için mutlaka danışmanımıza ücretsiz danışınız.

Dil Okulu Fiyatları için Tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.